Skin tint - idealny zamiennik podkładu na lato. Dlaczego warto go używać?

Młoda kobieta nakładająca na skórę twarzy podkład

W sezonie letnim zwykle decydujemy się na naturalny makijaż, który nie obciąża skóry, a jednocześnie wygląda świeżo i promiennie. Rzadziej sięgamy po mocno kryjące podkłady, zastępując je produktami o lżejszej konsystencji. Najczęściej nasz wybór pada na popularne kremy BB, jednak w poszukiwaniu idealnego kosmetyku na lato, warto zwrócić uwagę na cieszący się coraz większym zainteresowaniem skin tint.

Lekki, zdrowo wyglądający na skórze podkład przydaje się nie tylko na urlopie. Jego zalety docenić mogą wszystkie kobiety, które latem nie chcą martwić się nietrwałym, podatnym na wysoką temperaturę makijażem. Skin tint to wyjątkowy kosmetyk, który podczas ciepłych miesięcy z powodzeniem zastąpić może mocno kryjące fluidy.

Skin tint - naturalne wykończenie na skórze

Skin tint stworzony został z myślą o kobietach, które latem pragną wyglądać naturalnie, ale nie zamierzają rezygnować z makijażu. Ten płynny kosmetyk doskonale stapia się ze skórą, dlatego nie pozostawia po sobie grubej, obciążającej ją warstwy. Jednocześnie spełnia podstawową funkcję klasycznego podkładu, ponieważ skutecznie kryje drobne niedoskonałości i wyrównuje koloryt cery. To idealna propozycja dla wielbicielek trendu make up - no make up. Po aplikacji produktu skóra wygląda zdrowo i promiennie, ale sprawia wrażenie, jakby nie było na niej makijażu.

Skin tint - pielęgnacja i makijaż

Cieszący się coraz większą popularnością skin tint pozwala zadbać nie tylko o wygląd skóry, ale także o jej kondycję. W kosmetykach tego rodzaju przeważnie znajdują się dobroczynne składniki, które skutecznie nawilżają i odżywiają cerę. Niekwestionowaną zaletą produktu jest także SPF, czyli wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej, którą wykazuje on po aplikacji. To ważne ogniwo pielęgnacji skóry, zwłaszcza w okresie letnim. Skin tint sprawia, że skóra jest nawilżona i zadbana, nie tylko na zewnątrz, ale także w głębszych jej warstwach.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Gdy kupisz podkład do twarzy w złym odcieniu
Autor: Magdalena Brzezińska
Pozostałe wiadomości