Makijaż

Make up stickami. Jak korzystać z najpopularniejszych kosmetyków sezonu?

Makijaż

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Jak wykonać odmładzający makijaż stickami?
Jak wykonać odmładzający makijaż stickami? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Sticki to kosmetyki, które tego lata cieszą się ogromną popularnością. Kobiety pokochały je za wielofunkcyjność oraz łatwość, z jaką nakłada się je na skórę. W Dzień Dobry TVN makijażystka Marta Gąska pokazywała jak przy pomocy sticków zrobić szybki make up.

Sticki - co to za kosmetyki?

Sticki to kosmetyki, które dzięki swojej wielofunkcyjności cieszą się ogromną popularnością. - Takim jednym produktem możemy zrobić policzki, oczy, usta. Będzie tutaj rozświetlacz, bronzer, róż. Wszystko w jednym - powiedziała w Dzień Dobry TVN Marta Gąska.

Ogromną zaletą tego rodzaju kosmetyków jest także to, że wykonany z ich pomocą makijaż jest niezwykle naturalny. Do tego można je rozprowadzać na skórze zarówno przy pomocy palca, jak i gąbeczki czy pędzla do makijażu. Make up stickami doskonale sprawdzi się na wakacjach oraz podczas wyjazdu, ponieważ jest wodoodporny.

Makijaż stickami. Przy jakim rodzaju cery sprawdzi się najlepiej?

Sticki polecane są kobietom, które mają suchą skórę. Natomiast panie z tłustą cerą nie powinny z nich korzystać. - (Kosmetyki - przyp. red.) będą się rolowały i zbierały, a (...) dziewczyny, które mają tłustą cerę nie lubią świecenia, one lubią mat - wyjaśniła makijażystka.

Warto dodać, że ze sticków mogą korzystać kobiety w każdym wieku. - Czy się ma naście lat, dwadzieścia, trzydzieści, pięćdziesiąt, czy sześćdziesiąt lat, to taki makijaż możemy sobie zrobić i wyglądać bardzo ładnie i naturalnie - dodała Marta Gąska.

A jak - krok po kroku - wykonać make up stickami? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości