Moda i Uroda

Ta fryzura jest hitem TikToka. Jak wysuszyć włosy, by powstały fale?

Moda i Uroda

Autor:
Justyna
Piąsta
Jamie Grill/East NewsSposób na suszenie włosów

Efekt uniesionych u nasady i lekko pofalowanych włosów można uzyskać dzięki prostemu trikowi, który święci triumfy na TikToku. By wykonać fryzurę niczym z salonu fryzjerskiego, nie potrzebujemy ani profesjonalnych kosmetyków, ani specjalnych umiejętności. Wystarczy jedynie suszarka.

Modna fryzura z TikToka

Suszenie włosów gorącym powietrzem ma tyle samo przeciwników, co zwolenników. Jednak ci, którzy korzystają z tej metody, mogą w kilka minut stworzyć fryzurę, której nie powstydziłby się żaden fryzjer.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Tiktokerka Yasmina, znana jako "yazblends", pokazuje w sieci, jak należy odpowiednio pielęgnować włosy, a także, jak w kilka minut wykonać efektowną stylizację na głowie. Jednej z jej filmików podbił serca użytkowników i cieszy się ogromną popularnością - ma prawie 8 milionów wyświetleń oraz ponad 650 tysięcy polubień. To trik na pofalowanie kosmyków bez użycia lokówki i kosmetyków. Do tej metody potrzebna jest tylko suszarka i gorące powietrze. Stylistka fryzur pokazała krok po kroku, co należy zrobić.

Loki na suszarkę

Ten sposób sprawdzi się na wilgotnych, ale nie mokrych włosach. Po umyciu trzeba odczekać kilkanaście minut lub podsuszyć pasma chłodnym powietrzem. Następnie należy podzielić kosmyki na sekcje. Bierzemy w dłoń pojedyncze pasmo, skręcamy je i suszymy gorącym podmuchem od nasady aż po końce. Powtarzamy tę czynność kilka razy, aż włosy staną się suche. Przy następnych partiach włosów postępujemy dokładnie w ten sam sposób.

Kiedy wszystkie pasma będą już wysuszone, lekko roztrzepujemy je i gotowe. Na głowie powstaje uniesiona, pofalowana fryzura, która wygląda tak, jak byśmy przed chwilą wyszli z salonu fryzjerskiego. Na koniec, opcjonalnie, można utrwalić efekt lakierem do włosów lub wetrzeć piankę do stylizacji.

@yazblends Easy 5 minute Hair Hack! @behindthechair.com #fyp #hairtok #hairtutorials #hair #bocaraton ♬ Toxic x Pony - ALTÉGO

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jamie Grill/East News

Pozostałe wiadomości