Doczepiła klientce sztuczne rzęsy. Pochwaliła się efektem, a w komentarzach zawrzało. "Dzwonię na policję"

Untitled design - 2023-03-25T152300
Źródło: Dzień Dobry TVN
Pielęgnacja rzęs i brwi
Pielęgnacja rzęs i brwi
Urodę poprawiamy już od starożytności
Urodę poprawiamy już od starożytności
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Jak dbać o cerę trądzikową latem?
Jak dbać o cerę trądzikową latem?
Kiedy problemy z cerą wykluczają z życia
Kiedy problemy z cerą wykluczają z życia
Julia Chatys o problemach z cerą
Julia Chatys o problemach z cerą
TikTokerka Ellie Smith zawodowo zajmuje się stylizacją rzęs. W zależności od preferencji swoich klientek, posługuje się różnymi technikami, doklejając rzadsze lub gęstsze, dłuższe i krótsze kępki. Swoje prace chętnie publikuje w mediach społecznościowych. Jedna z nich przykuła szczególną uwagę internautów. Dlaczego?
Doklejone rzęsy wywołały kontrowersję

Wiele kobiet chętnie korzysta z zabiegu doczepiania rzęs. Dodatkowe kępki sprawiają, że oko staje się bardziej wyraziste. Ponadto nie trzeba ich malować, co jest sporym udogodnieniem.

W przypadku stylizacji rzęs powiedzenie - im więcej, tym lepiej - nie zdaje egzaminu. Jedna z klientek TikTokerki Ellie Smith, poprosiła o doklejenie dużej liczby gęstych kępek, które stworzyły efekt wachlarza. Włoski nachodzą na siebie i jest ich tak wiele, że kobieta z trudem otwiera oczy.

Wszystko wskazuje na to, że zabieg poszedł zgodnie z planem, a stylistka była zadowolona ze swojej pracy. Właśnie dlatego umieściła w mediach społecznościowych nagranie. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Doczepione rzęsy w ogniu krytyki

Film Ellie Smith stał się viralem na TikToku i ma ponad 400 tys. wyświetleń. Użytkownicy nie zostawili suchej nitki na tej kontrowersyjnej stylizacji.

"Dzwonię po policję", "Nie ma mowy. Czy to jest żart?", "Wygląda jak puszysta gąsienica", "Mrugnij dwa razy, jeśli jesteś w niebezpieczeństwie", "Co tu się wydarzyło?", "Czy ona może normalnie patrzeć?", "Co ty jej zrobiłaś?", "Na jej miejscu nie zapłaciłabym za tę usługę" - czytamy w komentarzach.

Jednak z obserwatorek Ellie zauważyła, że efekt musi się przede wszystkim podobać klientce, a nie obcym ludziom z Internetu. - Tylko dlatego, że coś nie jest w twoim stylu, nie znaczy, że jest złe lub technika jest słaba. Mega rzęsy właśnie mają być tak pełne - podkreśliła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: AJ_Watt/Getty Images, TikTok @lavishlashes512111

podziel się:

Pozostałe wiadomości