Zendaya i Florence Pugh o nowej "Diunie". "To było jak sen"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Zendaya i Florence Pugh o "Diunie": to było jak sen
Zendaya i Florence Pugh o "Diunie": to było jak sen
Gwiazdy na premierze "Diuny"
Gwiazdy na premierze "Diuny"
Premiera drugiej części "Diuny"
Premiera drugiej części "Diuny"
Chalamet i Butler o “Diuna: Część druga”
Chalamet i Butler o “Diuna: Część druga”
Światowa premiera drugiej części “Diuny” (napisy)
Światowa premiera drugiej części “Diuny” (napisy)
Druga część kultowej już "Diuny" jest jedną z najbardziej wyczekiwanych, kinowych premier tego roku. Fani serii tłumnie ruszyli do kin, a my, specjalnie z myślą o nich, przybliżamy kulisy produkcji filmu. O jego fenomenie Anna Tatarska rozmawiała z filmową Chani i księżniczką Irulaną Corrino, czyli Zendayą i Florence Pugh.

"Diuna: Część druga". Jak wyglądała praca na planie filmu?

Florence Pugh w rozmowie z Anną Tatarską przyznała, że wcielenie się w postać księżniczki Irulany było niezwykłym doświadczeniem.

- Jak niesamowity sen, który nawet nie wiedziałam, że mogę śnić. Od początku powtarzam, że ja i Austin byliśmy w specyficznej sytuacji, bo najpierw obejrzeliśmy pierwszą część i zakochaliśmy się w niej tak, jak miliony ludzi na całym świecie. Te postaci i ten świat wydały się nam ekscytujące. Dopiero potem zaoferowano nam rolę w drugiej części. Czułam, że jako aktorka dostałam prezent. Wyciągnęłam zwycięski los na loterii - przyznała. 

- Nie chcę się powtarzać, więc dodam, że to dar mieć szansę wcielać się w te wspaniałe postaci i robić to z ludźmi, których wypełnia pasja i ekscytacja porównywalna z twoją. Każdego dnia czułam ogromną wdzięczność za to, że mogę tam być - wtórowała koleżance Zendaya.

Florence Pugh i Zendaya o drugiej części "Diuny"

Odtwórczyni roli Chani nie ukrywa swojego zachwytu nad filmowym kunsztem reżysera, Denisa Villeneuve'a.

- Denis jest wyjątkowy i tworzy wspaniałe środowisko pracy. Na naszym planie aktorzy się wzajemnie motywują, bo każdy daje z siebie 100%. To sprawia, że chce się pracować ciężej, być najlepszą wersją siebie - przyznała Zendaya.

Co istotne, reżyser stara się w jak najmniejszym stopniu korzystać z grafiki komputerowej. Wiele rzeczy, które oglądamy na ekranie, naprawdę zostało zbudowane. 

- To wyjątkowe. Nie musisz udawać, bo wszystko masz przed sobą. Możesz tego dotknąć - powiedziała Zendaya.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Michalina Kobla

Reporter: Anna Tatarska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości