W kim do szaleństwa kochała się Paulina Gałązka? "To była moja największa miłość"

Autor:
Oskar
Netkowski
Paulina Gałązka na 100-lecie studia Warner Bros
Paulina Gałązka na 100-lecie studia Warner Bros
wideo 2/14

Paulina Gałązka pojawiła się na imprezie z okazji 100-lecia istnienia studia Warner Bros. Aktorka z sentymentem wspominała produkcje filmowe, przy których dorastała. Reporter dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał gwiazdę, w jaką postać chciałaby się wcielić. Odpowiedź może zaskoczyć.

Paulina Gałązka

Paulina Gałązka jest absolwentką łódzkiej Szkoły Filmowej, a jej warsztat podziwiać można w warszawskim Teatrze Ateneum. Rok temu widzowie zobaczyli ją na wielkim ekranie, gdy zagrała główną rolę w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Które filmy ze studia Warner Bros budzą w niej największy sentyment?

- Największy okres mojej miłości związanej z produkcją Warner Brosa to był Władca Pierścieni. Płakałam, że nie mogłam być w tym universie. Chciałam być dziewczyną Legolasa. To była moja największa miłość - mówiła gwiazda.

Paulina Gałązka o wymarzonej roli

Aktorka ma jedno małe marzenie, które choć nierealne, śni się jej po nocach... Mowa o odegraniu kultowej roli głównej bohaterki w "Pamiętniku". - Jak oglądałam "Pamiętnik" marzyłam, żeby odegrać rolę Rachel McAdams z Ryanem Goslingiem. Super film - przyznała.

Gwiazda wiele wolnych chwil spędza w kinowej sali. Pora, kiedy udaje się na seanse, może zaskoczyć jej fanów. - "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" to również jeden z moich ulubionych filmów. Bardzo filozoficzny i analogiczny do książki Doriana Greya. Żyjemy w czasach narcystycznych. Temat walki z wiekiem i ego jest bardzo aktualny. Lubię chodzić do kina, kiedy wychodzisz, odrywasz się od swojej rzeczywistości. Czasami w ciągu dnia chodzę, bo w takich godzinach pracujemy - opowiadała Paulina Gałązka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości