Gwiazdy

Victoria Beckham zarobiła fortunę nie wychodząc z domu. "Jest sprytną bizneswoman"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Victoria Beckham odnosi sukcesy biznesowe dzięki marce odzieżowej, której jest założycielką. Kiedyś jednak żona popularnego piłkarza była ściśle związana z branżą muzyczną i choć od lat nie stanęła na scenie, wciąż zbiera żniwa urodzajnej i obfitej w zarobki przeszłości zespołu Spice Girls, w którym występowała. - Na jej konto trafiły dwa miliony funtów - mówi w Dzień Dobry TVN dziennikarka Sandra Hajduk-Popińska.

Trasa koncertowa Spice Girls - zarobki zespołu

W 2019 roku w Dublinie legendarna grupa wokalna Spice Girls powróciła na rynek muzyczny z zaplanowaną trasą koncertową.

- To było bardzo głośne wydarzenie, zresztą ono się spotkało z falą krytyki, bo podobno te koncerty nie były najlepsze. Słyszałam, że ludzie wychodzili w trakcie, prosili o zwrot pieniędzy za bilety. Ponoć nie było super - wyjaśnia w Dzień Dobry TVN dziennikarka Sandra Hajduk-Popińska.

Mimo tego sławne członkinie zespołu, do którego przed laty należała również Victoria Beckham, dzięki reaktywacji bandu i występom w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii zarobiły niebagatelną kwotę 80 milionów dolarów.

Victoria Beckham zyskała fortunę dzięki Spice Girls

Victoria Beckham nie brała udziału we wspomnianej trasie koncertowej Spice Girls. Żona Davida Beckhama nie podjęła ryzyka powrotu na scenę i wolała obserwować poczynania dawnych koleżanek z bezpiecznej odległości. Choć nie zaangażowała się w reaktywację zespołu, dzięki występom innych Spicetek zarobiła niemałą sumę.

- Jak, skoro nie pojechała w tę trasę? Dwa miliony funtów trafiły na jej konto, a to za sprawą tego, że Victoria Beckham jest sprytną bizneswoman i prowadzi firmę, która się nazywa Moody Productions i w ramach tej firmy ona również ma prawo do zysków z wszelkich działań, jakich się podejmują Spice Girls - tłumaczy Sandra Hajduk-Popińska.

Jak zaznacza dziennikarka, mowa o prawach autorskich, pieniądzach z dystrybucji biletów oraz z tzw. merchu, czyli z tego wszystkiego, co sprzedaje się podczas koncertów (np. koszulki i płyty).

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Marc Piasecki/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości