Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska znowu razem? "Stara przyjaźń nie rdzewieje"

Autor:
Maria
Czarniecka

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska przez wiele lat tworzyły zgrany duet na antenie TTV. Widzowie programu "Gogglebox: przed telewizorem" kochali ich komentarze i żarty. I choć wielu nie wyobrażało sobie, że mogłyby zasiąść na kanapach z innymi partnerami - dokładnie tak potoczyły się ich losy. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że przyczyną rozłąki jest kłótnia przyjaciółek. Czy rzeczywiście?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska tworzyły duet w programie "Gogglebox: przed telewizorem" przez 8 lat. Nagrały 14 sezonów show, co dało łącznie 200 odcinków. W końcu przyszła pora na zmianę. Ewa zasiadła na kanapie u boku męża, Sylwia stworzyła duet z Lili Antoniak

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Pojawiły się plotki dotyczące tego, że do tych zmian wcale nie doszło w zgodzie. Media rozpisywały się na temat rzekomej kłótni celebrytek, jednak żadna z nich nie potwierdziła doniesień. Wręcz przeciwnie, Bomba w rozmowie z Oskarem Netkowskim zaprzeczyła jakoby doszło do jakiejkolwiek sprzeczki:

- Nie ma żadnego konfliktu. To wyciskanie na siłę afery. Mamy dalej kontakt. Milion razy się kłóciłyśmy, ale rozstanie kanapowe nie było spowodowane żadną kłótnią. My z Ewą poznałyśmy się na sesji zdjęciowej. Ona była wizażystką, a ja fotografką. Dużo się wydarzyło. Łącznie 200 odcinków zrobiłyśmy - mówiła wówczas.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska - czy są na siebie złe?

W nagraniu opublikowanym w sieci dziewczyny w zabawny sposób odnoszą się do plotek w mediach. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że do stworzenia klipu wykorzystały głos gwiazdy innej produkcji TTV - Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia".

- Stara przyjaźń nie rdzewieje, chociaż ja z Ewką to najlepiej wychodzę na zdjęciu - napisała pod filmikiem Bomba.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości