Skiba i Kempińska w wirze przygotowań ślubnych. Co znajdzie się w menu? "Krzyś nie był do tego przekonany"

Krzysztof Skiba i Karolina Kępińska chcą wziąć ślub
Źródło: Dzień Dobry TVN
Big Love Krzysztofa Skiby
Big Love Krzysztofa Skiby
Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
Do ślubu Skiby i jego narzeczonej pozostały zaledwie dwa miesiące. Para już w sierpniu złoży sobie uroczystą przysięgę. Obecnie trwają przygotowania do ceremonii i wesela. Jak partnerzy wymarzyli sobie wielki dzień? Będzie skromnie. Weselny stół może nieco zadziwić gości.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska – przygotowania do ślubu

Każda para, która ma za sobą przygotowania do ślubu, wie ile czasu, nerwów i dylematów pojawia się podczas planowania ceremonii i wesela. Wybór miejsca, menu, muzyki, sukni czy garnituru to dopiero początek. Z miesiąca na miesiąc pojawiają się nowe rozterki i decyzje. Zazwyczaj, kiedy więc dochodzi do wielkiego dnia, młoda para jest już bardzo zmęczona. Krzysztof i Karolina postanowili podejść do tematu z dozą spokoju. Zakochani jednogłośnie przyznali, że nie planują wesela z wielką pompą. Zależy im bowiem na skromnej uroczystości w towarzystwie najbliższych. Nie będzie zatem standardowych zabaw, rzucania welonem czy pokazowego tańca.

- Ja chcę taki skromny ślub. Mam tylko panią florystkę, ale też dużo dekoracji sama przygotowałam. Nie będziemy mieć tradycyjnego wesela, nie będzie pierwszego tańca, nie chcemy gier weselnych, bo ja tego nie znoszę - powiedziała Karolina Kempińska podczas rozmowy z dziennikarką serwisu Pomponik.

Przyszła panna młoda zdradziła także, że wraz z mamą wybrała już wymarzoną suknię ślubną. Jak możemy się domyślać, nie będzie to sukienka w stylu księżniczki, lecz skromna stylizacja z niewielkim dekoltem. Ta sama sytuacja dotyczy makijażu. Karolina stawia bowiem na podkreślenie swoich atutów. Po próbach z makijażystką postanowiła, że skupi się na podkreśleniu oczu, zaś usta pozostawi w kolorze nude.

Krzysztof Skiba z narzeczoną wybrali weselne menu. Decyzja może zaskoczyć gości

Wesela kojarzą nam się zazwyczaj z ogromnymi ilościami jedzenia. Dania na ciepło, zimne przystawki i desery. Co znalazło się w menu weselnym Krzysztofa i Karoliny?

Para zdradziła, że część osób może być lekko zszokowana, bowiem na uroczystym obiedzie nie będzie potraw mięsnych. Panna młoda podjęła decyzję, że wszystkie dania przygotowane będą według kuchni wegetariańskiej. Choć jej przyszły mąż nie do końca zgodny był z sugestiami Karoliny, wkrótce przystał na jej pomysł.

- Nawet wesele będzie w 100% wege, choć początkowo Krzyś nie był do tego przekonany, ale stwierdziliśmy, że nie chcemy, by jakakolwiek istota cierpiała w takim dniu - wyznała w jednym z ostatnich wpisów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości