decyzje

  decyzje

  Jesteście ze sobą kilka lat, ty marzysz o założeniu rodziny, on unika tematu jak ognia. Zastanawiasz się, jakie są jego plany. Czy jest już gotowy, by zostać ojcem? Zdaniem naukowców istnieje bardzo prosty sposób, żeby to sprawdzić. 

  Niektóre kobiety nie wiedzą, czy chcą mieć dzieci. Skąd pojawia się w nas tyle wątpliwości i z czego one wynikają?

  Decyzje podejmujemy każdego dnia. Niektóre z nich nie mają bardzo dużego wpływu na nasze życie, np. co zjemy na śniadanie, a inne mogą na nim zaważyć – decyzja o tym, aby zostać rodzicami czy decyzja o zaciągnięciu kredytu na mieszkanie. Podejmowanie decyzji nie wydaje się skomplikowanym zadaniem, a jednak proces podejmowania decyzji jest dość zawiły.

  Martyna Wojciechowska poruszyła w mediach społecznościowych temat wychowywania dzieci. Jak przyznała, sama pozwala swojej córce podejmować decyzje i poznawać świat. "Bezwarunkowa miłość, akceptacja i prawo do popełniania błędów" – to naprawdę nas buduje.

  Z jedną z najważniejszych myślicielek w historii i najbardziej inspirującą kobieta na świecie - Norreną Hertz spotkała się Magdalena Mołek. Jak podejmować dobre decyzje? Jak kolory wpływają na informację i czy można ufać swojej intuicji i instynktowi?