Polskie akcenty na Paris Fashion Week. "Victoria Beckham to udostępniła"

Fotoram
Newsy z show-biznesu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Tegoroczny Fashion Week jest bogaty w polskie akcenty. Magda Butrym zachwyciła znawców mody swoją nową kolekcją ubrań, a zdjęcie modelki Sylwii Butor pojawiło się na oficjalnym profilu Victorii Beckham w mediach społecznościowych. O szczegółach dowiesz się w Dzień Dobry TVN.

Paris Fashion Week - kolekcja Magdy Butrym

W studiu Dzień Dobry TVN ekspertka show-biznesowa Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz opowiedziała widzom, jakie polskie akcenty mogliśmy zobaczyć, podczas jednego z najważniejszych wydarzeń modowych w roku, czyli Paris Fashion Week.

- Magda Butrym zaprezentowała swoją kolekcję podczas Paris Fashion Week i trzeba podkreślić, że to udało się nielicznym. Gosia Baczyńska w 2013 roku też miała okazję zaprezentować tam swoją kolekcję i to był ogromny przełom w świecie mody, a u Magdy to nie jest debiut, bo to kolejny raz - zaznaczyła dziennikarka.

Czym projektantka inspirowała się przy tworzeniu nowej kolekcji?

- Motywem przewodnim było to polskie kino retro, czyli dzianiny w stylu lat 60. i 70. inspirowane filmem "Polowanie na muchy" Andrzeja Wajdy, czyli sukienki rodem z Wersalu, ekstremalna tekstura 3D, architektoniczne ramiona i surowy minimalizm kolorystyczny - dodała Aleksandra.

Sylwia Butor w kreacji Victorii Beckham

Tegoroczony Paris Fashion Week z pewnością zapamięta też Sylwia Butor. Modelka zaprezentowała się w kreacji Victorii Beckham. Żona Davida Beckhama udostępniła później zdjęcie Polki w mediach społecznościowych.

- Sylwia była na pokazie Victorii, była ubrana w jej stylizację, no i oczywiście oznaczyła jej brand. Słuchajcie, nagle okazało się, że na relacji Beckham to zdjęcie się pojawiło. To też jest ogromne wyróżnienie - tłumaczyła ekspertka show-biznesowa w Dzień Dobry TVN.

Więcej newsów z show-biznesu dostępnych jest w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na Player.pl.

Zobacz także: