paris fashion week

  Z tyłu widniał kontrowersyjny napis.

  W tym sezonie na Paris Fashion Weeku swoje kolekcje pokazuje ponad 100 najważniejszych projektantów. Na wybiegach można zobaczyć polskie top modelki.

  Modelka wsparła uchodźców z Ukrainy.

  Nieprzerwanie trwa fashion week w Paryżu. Choć podczas tygodnia mody w Mediolanie jedynie Giorgio Armani zdecydował się na okazanie solidarności z Ukrainą, w stolicy Francji nie brakuje gestów wspierających naszych wschodnich sąsiadów. Na poruszające przesłanie zdecydował się m.in. Demna Gvasalia, dyrektor kreatywny domu mody Balenciaga.

  Żona bramkarza twierdzi, że na Paris Fashion Week obecnych jest wiele polskich celebrytek, które jednak nie chwalą się tym faktem w social mediach.

  "To nie czas na wrzucanie swoich stylizacji".

  "To coś więcej, niż tylko kreacje. To filozofia życia".

  Fashion week w Paryżu dobiegł końca. Podczas tego wydarzenia na ulicach miasta zakochanych spacerowało wiele fashionistek, które wytyczały trendy na obecny sezon. Jednym z nich było stawianie na pomarańczowe dodatki, które nadawały charakteru jesiennym stylizacjom. Jak je nosić? Oto rady redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  W Paryżu trwa fashion week, podczas którego swoje kolekcje na kolejny sezon prezentują najpopularniejsze domy mody. Z tego powodu miasto jeszcze bardziej niż zwykle zapełniło się stylowo ubranymi osobami. Czym zaskoczyli projektanci?

  Przez lata najmłodsza córka Steve'a Jobsa pozostawała w cieniu sławnego ojca i skupiała się na nauce. Teraz jednak postanowiła zabłyszczeć w świetle reflektorów i zadebiutowała na wybiegu podczas tygodnia mody w Paryżu. Zobaczcie, jak wyglądała.

  Na pokaz Diora, który odbył się w Paryżu zjechały sławy świata mody. Dla naszych widzów relację z wydarzenia przygotowała blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea. Zobaczycie ją w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN.

  Dzięki niej Polska zadebiutowała na Paris Fashion Week! Czy debiut na tym pokazie to przepustka do międzynarodowej kariery i świata wielkich kreatorów mody? Jak przyjęta została jej kolekcja w Paryżu, czy były owacje na stojąco i jakie plany na przyszłość ma Gosia Baczyńska?