Odcinek specjalny "Milionerów" z okazji Dnia Dziecka. Hubert Urbański: "To duży akt odwagi"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Oskar Netkowski
Hubert Urbański o odcinku specjalnym "Milionerów"
Hubert Urbański o odcinku specjalnym "Milionerów"
wideo 2/5

Już 1 czerwca zobaczymy wyjątkowe wydane teleturnieju "Milionerzy". Z trudnymi pytaniami zmierzą się znane i lubiane gwiazdy oraz ich pociechy. Wygraną przekażą na rzecz Fundacji TVN. Hubert Urbański w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl wyznał, przed jakimi dylematami stają uczestnicy w odcinkach specjalnych.

"Milionerzy" z okazji Dnia Dziecka 2023

Wokalistka, aktorka i piłkarz wraz ze swoimi pociechami zagrają o milion. Z okazji Dnia Dziecka w TVN zobaczymy niecodzienny odcinek teleturnieju z udziałem gwiazd. Naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiądą Justyna Steczkowska i jej syn Leon, Karolina Gorczyca wraz z córką Marią, a także Jarosław Bieniuk z synem Szymonem.

Uczestnicy będą musieli popisać się widzą z różnych dziedzin, by zdobyć jak najwięcej pieniędzy. Taką sumę, jaką łącznie wygrają, przekażą na cel charytatywny. Nagroda z "Milionerów" wesprze podopiecznych Fundacji TVN. Jedno jest pewne - w tym wydaniu telewizyjnego show nie zabranie wielkich emocji i dużej dawki rozrywki.

Hubert Urbański o teleturnieju "Milionerzy"

Od początku emisji "Milionerów" Hubert Urbański jest jedynym prowadzącym. Jako gospodarz show może obserwować reakcje uczestników na porażki i zwycięstwa. Czy odcinki specjalne przeżywa inaczej niż te standardowe?

- Miła odmiana. To odważni ludzie, którzy są gotowi zaryzykować swój wizerunek publiczny po to, żeby się wyłożyć czasami na najprostszych pytaniach. To duży akt odwagi, więc zawsze są mile witani. I tak też było tym razem. Fajne gry zawsze wychodzą fajnie, zawsze inne niż takie regularne, bo na przykład uczestnicy grają nie dla siebie. To jest zupełnie inna odpowiedzialność. Grasz o swoją forsę, to zawsze możesz powiedzieć: "Ja zaryzykuję, dzisiaj mam taki dzień". Potem przewalisz całą masę pieniędzy, spadniesz do progu gwarantowanego, mówisz: "Taki dzień". A tu jest tak, że się gra dla Fundacji, więc zawsze jest takie podwójne myślenie, czy lepiej zagwarantować mniej pieniędzy dla Fundacji TVN, dla tych, którzy potrzebują, czy zaryzykować? Czy mam prawo ryzykować? Do jakiego stopnia mogę ryzykować? Oni sobie ciągle te pytania zadają. Choćby dlatego ten program jest inny i bardzo ciekawy - stwierdził prowadzący.

Czy Urbański bardziej się stresuje w odcinkach z gwiazdami?

- Mój stresik jest podobny. Ja mam do ogarnięcia trochę inne tematy niż przy zwykłej grze. Ale tylko minimalnie inne niż w grze z cywilnymi zawodnikami. Także generalnie prowadzę ten sam program cały czas. On się tak samo nazywa. Trochę profil się zmienia, ale lekko - podsumował Hubert.

"Milionerzy" odcinek specjalny - gdzie i kiedy oglądać?

Wyjątkowe wydanie "Milionerów" zobaczymy już 1 czerwca o godzinie 20.55 na antenie TVN i w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości