Marta Żmuda Trzebiatowska ostro reaguje na krytyczne opinie kobiet. "Życzę, byście umiały pokochać swoje ciało"

Autor:
Justyna
Piąsta
Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska sprzeciwia się ocenianiu innych przez pryzmat wyglądu. Po przeczytaniu negatywnych komentarzy na temat sylwetki Beyoncé aktorka postanowiła zaapelować do swoich obserwatorek. Poruszyła kwestię akceptacji własnego ciała.

Beyoncé na Grammy 2023

Królową tegorocznej gali rozdania Grammy została Beyoncé. Piosenkarka zdobyła 4 statuetki, a łącznie ma już ich 32. To oznacza, że pobiła dotychczasowy rekord i jest najczęściej nagradzaną osobą w historii nagród Amerykańskiej Akademii Fonograficznej.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Wokalistka brylowała na czerwonym dywanie i na scenie, co nie umknęło uwadze internautów. Wiele osób komentuje jednak przede wszystkim jej wygląd, a nie imponujący dorobek artystyczny. Marta Żmuda Trzebiatowska napisała na ten temat post na Instagramie.

- Co z nami jest nie tak! Klikam dziś w info na temat Grammy - Beyoncé rozwala system. Sama od lat lubię jej płyty, byłam na koncercie. To kobieta petarda! Piękna i utalentowana. A wiecie, co głównie czytam w komentarzach: że jest gruba, że się spasła, że Polki po trójce dzieci wyglądają lepiej niż ona, choć takiej kasy nie mają. Bardzo, bardzo, bardzo to smutne - stwierdziła aktorka.

Marta Żmuda Trzebiatowska o samoakceptacji

Żmuda Trzebiatowska chciałaby, żeby kobiety były dla siebie samych bardziej łaskawe.

- Kto powiedział, że rozmiar XS/S jest jedynym słusznym rozmiarem?! Czy to serio jest takie ważne!? Dochodzę jednak do wniosku, że te komentarze nie są o Beyoncé, one są o kobietach, które komentują. Ewidentnie mają z tym problem. Przy poniedziałku życzę, byście umiały pokochać swoje ciało, spojrzeć na nie z życzliwością, łagodnością i szacunkiem - podkreśliła gwiazda.

Fanki Marty dziękują jej za te słowa. - "W dzisiejszych czasach mało jest ludzi z takim podejściem jak Pani. Sama mam problem z wagą i wiem, że niefajne są komentarze tego typu", "Wynika to też z tego, że są trudne czasy dla kobiet. Chyba zawsze były... Kobieta ma wyglądać, być mądra, mieć fajne ciuchy... A prawda taka jest, że nie każdej w życiu się poszczęściło", "Pięknie napisane", "To bardzo cenne zdanie. Dziękuję" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości