Marcin Prokop na zdjęciu sprzed lat. "Nie oszczędzałem na dobrym fryzjerze"

Autor:
Daria
Pacańska
Marcin Prokop w studiu Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop opublikował zdjęcie z młodości i opatrzył je wymownym opisem. Prowadzący Dzień Dobry TVN, według obserwatorów, wykazał się ogromnym poczuciem humoru. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Marcin Prokop pokazał zdjęcie sprzed lat

Marcin Prokop dzieli się skrawkami swojego życia w mediach społecznościowych. Dziennikarza na Instagramie obserwuje niespełna 700 tysięcy osób. Teraz postanowił po raz kolejny zaskoczyć fanów i pokazał zdjęcie sprzed lat.

"Po męsku"

PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
PO MĘSKU. Dr Tomasz KaraudaDzień Dobry TVN Online
wideo 2/4

- Kiedy byłem młody, patrzyłem na świat z radością, entuzjazmem oraz miłością do ludzi, a także nie oszczędzałem na dobrym fryzjerze - skomentował sam zainteresowany.

Prowadzący Dzień Dobry TVN na fotografii ma nieco znudzoną minę, ubrany jest w granatową bluzę, spod której widać czerwony t-shirt. Fryzura, o której wspomniał przywodzi na myśl lata 90.

Marcin Prokop na zdjęciu z młodości

Fani Marcina Prokopa natychmiast zareagowali na post, który zamieścił w swoich mediach społecznościowych. Pod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy.

- Mało kto ma takie poczucie humoru jak Pan, Panie Prokop - napisała jedna z obserwatorek.

- To spojrzenie, pełne wewnętrznej siły i pasji - dosłownie powala! - dodała kolejna.

- Cudowna ta młodzieńcza radość na zdjęciu. Aktualnie mój 18-letni syn prezentuje podobną, co cieszy mnie okrutnie - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości