Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Miłość Gosi i Ernesta
Miłość Gosi i Ernesta
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Ostatni odcinek programu "Razem odNowa" nadchodzi wielkimi krokami. Przez 8 odcinków Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączyły siły, by przywrócić miłość i szczęście parom, do których wkradła się rutyna. A jak od lat o swój związek dbają Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał? Małżeństwo zdradziło nam, jak wyglądają ich kłótnie, a także jak wspominają swoją pierwszą podróż z córeczką.

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim związku

Małgorzata Heretyk-Musiał od wielu lat jest związana z Ernestem Musiałem, z którym poznała się na planie serialu "19+". Zarówno Gosia, jak i Ernest grali w nim główne role. - Dzięki temu, że pracowaliśmy razem, mamy taką dużą dozę zrozumienia - podkreśliła Gosia.

W sierpniu 2020 roku para powiedziała sobie "sakramentalne tak", a niecałe dwa lata później zakochani przywitali na świecie córeczkę - Nel. Czy ich związek na przestrzeni lat mocno się zmienił?

Para przyznała, że największą zmianę przeszli po narodzinach córeczki. - Inaczej ten dzień wygląda, wcześniej mogliśmy robić wszystko i te plany mogły się co chwilę zmieniać. Teraz przede wszystkim to jej [córce - przyp. red.] trzeba poświęcić najwięcej czasu. Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie. Ten ostatni rok jest również dużo bardziej intensywny pod względem podróży. Chcemy jak najwięcej z nią doświadczać - powiedziała Małgorzata.

W pierwszą podróż samolotem Gosia i Ernest zabrali małą Nel w wieku 9 miesięcy. - I to od razu na dwa tygodnie, więc zrobiliśmy sobie hardcore. Wiadomo, że urlop z dzieckiem to nie jest urlop dla rodziców, ale było bardzo fajnie - stwierdzili jednogłośnie.

Jak wyglądają kłótnie w domu Gosi i Ernesta?

Małgorzata i Ernest zdradził naszej reporterce Karolinie Kalatzi, jak w ich domu wyglądają kłótnie. - W naszym życiu nieraz jest bardzo intensywnie, dlatego jesteśmy też bardzo włoską rodziną i po włosku potrafimy się kłócić - wyznała Gosia.

Zakochani podkreślili, że kłótnie, choć często intensywne, trwają krótko. - Nie lubimy tracić czasu (...). U nas nie ma czegoś takiego, jak ciche dni - dodała.

Ernest zaznaczył, że nieraz kłótnie potrafią być naprawdę intensywne. - A my po prostu za dwie godziny sobie już wszystko wyjaśnimy i emocje opadają - powiedział.

Małżeństwo zauważyło, że ich związek pozbawiony jest rutyny. - Czasami walczymy o to, żeby coś zaplanować (...). Niektóre spięcia wynikają z tego, że wszystko robimy "na szybko" i spontanicznie (...). Mamy też swoje inwestycje i często niespodziewanie się coś wysypuje - zdradziła Gosia.

Kobieta podkreśliła, że w ich małżeństwie bardzo ważne są małe rzeczy. - Chodzimy na randki. Warto sobie raz na jakiś czas samemu wyskoczyć np. na kawę, albo na wspólny trening (...). Dzisiaj mamy plan, żeby pójść razem na baciatę - dodała.

Czy jest idealna przepis na miłość? - Trzeba się szanować i przede wszystkim lubić spędzać ze sobą czas - podsumowali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości