Maffashion opowiedziała o niełatwym porodzie. "Byłam sama, przerażona, bałam się"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
plotek.pl
Jak dbać o ciało po porodzie?

Maffashion - jedna z najpopularniejszych blogerek modowych - jest szczęśliwą mamą. Celebrytka nie boi się mówić o blaskach i cieniach macierzyństwa. W ostatnim wywiadzie zdecydowała się opowiedzieć o swoim porodzie. Wyznała, że jej nie przebiegał on prawidłowo i pojawiły się komplikacje. Co dokładanie się wydarzyło?

Maffashion opowiedziała o narodzinach syna

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska to blogerka modowa i influencerka. We wrześniu 2020 roku została mamą. Celebrytka w rozmowie z "Fashion Magazine" wyznała, że choć rodziła w prywatnym szpitalu i miała doskonałą opiekę, to narodziny jej syna Bastiana nie przebiegały zgodnie z planem. Sytuacja była na tyle niebezpieczna, że lekarze obawiali się o jej życie. - Byłam parę dni po terminie, pojechałam po prostu na kolejne badania, a tu się okazało, że już ze szpitala nie wyjdę. W trakcie odczytu KTG zbiegli się lekarze, pielęgniarki, byli nerwowi, dziecku spadało tętno - powiedziała.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Kuczyńska wyznała, że w czasie narodzin dziecka była z nią przyjaciółka. - Byłam sama, przerażona, bałam się. Na szczęście odczyt z KTG się poprawił, przyjechała też moja przyjaciółka, która potem towarzyszyła mi przy porodzie. Jej obecność była dla mnie ważna - wyznała. Z powodu komplikacji lekarze zdecydowali, że dziecko przyjdzie na świat poprzez cesarskie cięcie.

Maffashion o stanie zdrowia po porodzie

Maffashion dodała, że po porodzie nie czuła się najlepiej i musiała przyjmować silne leki przeciwbólowe. - Dostałam silne leki przeciwbólowe, więc dopiero, gdy raz zdarzyło mi się zapomnieć o wzięciu tabletki, poczułam, jak są one potrzebne. Obudziłam się w nocy z bólu, który był tak okropny, że pomyślałam, że otworzyła mi się rana - wyznała.

Blogerka zdradziła, że na początku, w opiece na maluchem pomagała jej mama. - Po kilku dniach byłam już w domu. Przyjechała moja mama i została na półtora miesiąca. Ja niewiele mogłam wtedy zrobić, choć Bastek był jeszcze dość lekki - powiedziała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości