Wszystko ma znaczenie, "dopóki jesteś". Leepeck z nowym singlem na scenie Dzień Dobry TVN

Leepeck – „Dopóki jesteś”
Źródło: Dzień Dobry TVN
Czas zapomnieć o Leepecku, którego znaliście do tej pory. Artysta otwiera nowy rozdział we współpracy z Kubą Galińskim – producentem tworzącym nagrania takich artystów jak Dawid Podsiadło, Sanah czy Mrozu. Na naszej scenie zespół zaprezentował nowy singiel "Dopóki jesteś".

Leepeck rozpoczyna nowy rozdział

Pod pseudonimem Leepeck występuje artysta, który tak naprawdę nazywa się Piotr Lipka. To nie tylko wokalista, ale także kompozytor i autor tekstów. Na rynku muzycznym sukcesy odnosi od 2007 roku, kiedy to występował z zespołem Bohema. Jego pierwszy solowy album ukazał się w 2017 roku. Przy drugiej płycie Leepeck pracował z gorącymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej: Wojtkiem Mazolewskim, Anitą Lipnicką czy Natalią Przybysz. Teraz naszedł czas na nowe. Artysta przedstawia singiel "Dopóki jesteś". Co się kryje za tym tytułem?

- Jakiś czas temu dostałem od dziewczyny kubek z napisem: "Słoneczko głupie, kwiatek głupi, wszystko głupie, gdy Ciebie nie ma". Pomyślałem, że faktycznie warto wspólnie doświadczać piękna i cieszyć się życiem. Ale jednocześnie równie ważne, a czasem może nawet ważniejsze jest to, że mamy drugą osobę u boku w tych najgorszych chwilach. Dlatego w odpowiedzi podarowałem Jej kubek, na którym napisałem: "Gdy z chmur nie pada już deszcz i morza znikną już też, to wszystko nie liczy się, dopóki jesteś" - odpowiada Piotr Lipka.

Leepeck na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Leepeck zaprezentował nowy utwór. Posłuchajcie singla "Dopóki jesteś".

 - "Ale radiówka", "Ale dobrze się tego słucha", "Ej, to jest dobre!" – to tylko pierwsze z brzegu komentarze po przedpremierowym odsłuchu najnowszego utworu Leepecka. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości