Kasia Kurzawska po długim czasie nieobecności wraca z singlem "Moja droga". Gwiazda ma za sobą trudne przejścia

Aktualizacja:

Kasia Kurzawska dobrze znana jest fanom zespołu Sofa, z którym w przeszłości była związana. Wokalistka na scenie Dzień Dobry TVN wykonała swoją nową piosenkę, zapowiadając powrót do muzyki i tym samym otwierając nowy rozdział w życiu. Wkrótce ukaże się także jej nowy album, w którym zaprezentuje fanom pełen wachlarz rozmaitych emocji.

Kim jest Kasia Kurzawska?

Artystka współtworzyła zawieszony w 2014 r. zespołu Sofa, z którym wydała w sumie 3 płyty. Hip-hopowa grupa w 2006 r. była laureatem Fryderyka w kategorii debiut roku. Muzycy występowali na największych festiwalach w kraju, m.in Open’er oraz Orange Warsaw Festival. Ponadto zagrali setki koncertów w najważniejszych klubach w Polsce.
Kasia Kurzawska ma na swoim koncie także 2 płyty nagrane z Andrzejem Smolikiem. Wokalistka brała również gościnny udział w wielu projektach i koncertach innych artystów, m. in Kayah MTV Unplugged w 2007 r. 5 lat później była częścią projektu "Życia mała garść", który dedykowany był pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego.

Kasia Kurzawska wraca z nową muzyką

Po długim czasie nieobecności w mediach Kasia Kurzawska wróciła ze swoim pierwszym solowym singlem "Moja droga".
- Najpierw powstała muzyka. Tekst napisałam spontanicznie w 2017 r. podczas spaceru z psem na terenie warszawskiego AWF. Był to czas moich zmagań i wewnętrznej walki o odzyskanie równowagi. Najpierw strata, następnie załamanie, a na końcu akceptacja. My kobiety mamy w sobie niezwykłą siłę, dlatego do klipu zaprosiłam kobiety, bardzo różne kobiety. Zależało mi na pokazaniu wachlarza emocji. Dziewczyny spisały się doskonale, za co im z całego serca dziękuję - zdradza artystka.
- Każdego dnia pragnę pamiętać o tym, aby nie dać się zgasić nikomu oraz niczemu i być wdzięczną za moją drogę - dodała.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz też:
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości