Jim Carrey sprzedaje swoją posiadłość w Los Angeles. "Przez trzy dekady było to dla mnie sanktuarium"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
nypost.com
Jim Carrey

Jim Carrey postanowił sprzedać swoją posiadłość w Los Angeles. Siłownia, kort tenisowy, basen z wodospadem czy sauna na podczerwień - to zaledwie część udogodnień, które czekają na szczęśliwego nabywcę nieruchomości. Luksusowa rezydencja służyła aktorowi przez 30 lat. Ile zapłaci za nią nowy właściciel?

Jim Carrey wystawił na sprzedaż dom w Los Angeles

W życiu Jima Carrey'a, jednego z najwybitniejszych aktorów komediowych w historii kina, przyszła pora na zmiany. Artysta wystawił na sprzedaż okazałą nieruchomość, położoną w zachodniej części Los Angeles. Rezydencja została wyceniona na niebagatelną kwotę 28,9 mln dolarów [ok. 128 mln złotych - przyp. red.].

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

- Przez trzy dekady było to dla mnie sanktuarium, ale teraz nie spędzam tam dużo czasu i chcę, aby ktoś inny cieszył się tym tak, jak ja - przekazał uznany komik w oświadczeniu dla "The Post".

Jim Carrey opuszcza swój dom w Los Angeles

Znany na całym świecie aktor kupił jednopiętrową posiadłość z pięcioma sypialniami i dziewięcioma łazienkami w 1994 roku. Jak przyznał w rozmowie z "Wall Street Journal", dom był dla niego "miejscem oczarowania i inspiracji przez 30 bardzo kreatywnych i dostatnich lat".

- Każdej nocy sowy śpiewały mi kołysanki, a każdego ranka wypijałem kubek kawy w towarzystwie jastrzębi i kolibrów, pod gigantyczną sosną dziadka - wyznał Jim Carrey.

Warto dodać, że prestiż posiadłości podnoszą liczne udogodnienia, takie jak kort tenisowy, altana, basen z wodospadem, sauna na podczerwień, sauna parowa, ogród warzywny, siłownia, biuro czy prywatna sala kinowa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: nypost.com

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości