"Hotel Paradise All Stars". Która z dziewczyn spotkała swojego eks? Nawet nie chcieli się przywitać

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun
"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun
wideo 2/7

W 1. odcinku randkowego reality show nie brakowało zaskoczeń. Pięć dziewczyn i czterech chłopaków zamieszkało w rajskiej willi. Nie mieli jednak pojęcia, z kim się spotkają na karaibskiej wyspie. Której z pań spełnił się najgorszy scenariusz i trafiła na swojego byłego chłopaka?

"Hotel Paradise All Stars". Co się wydarzyło w 1. odcinku?

Fani "Hotelu Paradise" długo na to czekali. Dziewiątka żądnych przygód singli trafiła pod strzechy rajskiego hotelu. W 1. odcinku show zobaczyliśmy wizytówki wszystkich bohaterów. Pięcioro z nich poznaliśmy już wcześniej - to Basia Pędlowska - zwyciężczyni 3. edycji, Łukasz Książkiewicz "Blondino Latino" z 1. edycji, Natalia "Nana" Majos z 4. edycji, Grzegorz Głuszcz z 6. edycji i Julia Skrodzka, która wystąpiła w 2. edycji.

Kto jeszcze dołączył do tego grona? Łukasz Hryniewicki z 4. edycji, Sara Jezuit - zwyciężczyni 4. edycji, Wiktoria Kozar - zwyciężczyni 5. edycji i Maurycy Sas-Uhrynowski z 3. edycji show.

Zarówno Nana, jak i Łukasz liczyli na to, że nie spotkają się ponownie w "Hotelu Paradise". Po dwóch latach związku rozstali się w nienajlepszej atmosferze i nie utrzymują ze sobą kontaktu. To właśnie w rajskiej willi spotkali się pierwszy raz od dawna. Gdy zauważyli siebie nawzajem, nawet nie chcieli się przywitać. Wymienili jedynie oschłe "cześć" i każde z nich poszło w swoją stronę. Czy wyjdą z inicjatywą, by zakopać wojenny topór i dojść do porozumienia?

Z kolei Grzesiek i Julia zaczęli nadawać na tych samych falach. Dopiero się poznają, ale istnieje szansa, że może być między nimi coś więcej niż przyjaźń.

"Hotel Paradise All Stars" - uczestnicy

W pierwszym odcinku show uczestnicy powinni dobrać się w pary. Każdy z chłopaków otrzymał uroczego misia i miał nagrać kilka słów o sobie, zachwalając swoje atuty i przedstawiając się jako idealny kandydat na partnera w programie. Następnie panie odsłuchały czterech prezentacji, ale... głosy mężczyzn zostały zmienione, więc dziewczyny nie mogły rozpoznać, kto do nich przemawia.

Uczestniczki w ciemno wybrały misie symbolizujące panów. Dopiero wieczorem przekonały się, który pluszak należał do danego chłopaka. Co z tego wyniknie? Jakie powstaną pary, a kto zostanie singlem? O tym przekonamy się w 2. odcinku "Hotelu Paradise All Stars".

"Hotel Paradise All Stars" - gdzie i kiedy oglądać?

"Hotel Paradise All Stars" jest emitowany dwa razy w tygodniu - w czwartki i piątki o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki można oglądać również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości