Co się wydarzy w 1. odcinku "Hotelu Paradise All Stars"? Nieoczekiwane spotkanie

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun
"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun
wideo 2/7

Drzwi do raju znów zostaną otwarte, ale tym razem drugiej połówki będą szukać gwiazdy poprzednich edycji "Hotelu Paradise". Spragnieni mocnych wrażeń i żądni przygód single trafią do rajskiej willi, gdzie rozpocznie się gra o miłość i wielkie pieniądze.

"Hotel Paradise All Stars" - odcinek 1

Bohaterowie sześciu sezonów randkowego reality show, którzy wciąż są singlami, ponownie przekroczą progi willi. Emocjonujące pierwsze spotkanie mieszkańców nie obędzie się bez zaskoczeń. Ale czy na pewno dla wszystkich to będzie miła niespodzianka? W końcu każdy z nich miał w raju nie tylko przyjaciół, ale swoich partnerów, a nawet wrogów. Kogo spotkają na karaibskiej wyspie?

Do tej pory ogłoszono pięcioro uczestników "Hotelu Paradise All Stars", to Basia Pędlowska z 3. edycji, Łukasz Książkiewicz "Blondino Latino" z 1. edycji, Natalia "Nana" Majos z 4. edycji, Grzegorz Głuszcz z 6. edycji i Julia Skrodzka, która wystąpiła w 2. edycji. Pozostałą czwórkę uczestników poznamy dopiero podczas emisji premierowego odcinka.

Żelazna zasada Hotelu Paradise pozostaje niezmienna - każdy, kto chce zostać w grze na dłużej, musi znaleźć pewnego partnera. Czy jako pierwsze wyboru dokonają dziewczyny, czy chłopaki? Czy ich wybory okażą się słuszne? Jedno jest pewne - będzie gorąco!

"Hotel Paradise All Stars" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Hotel Paradise All Stars" można oglądać w czwartki i piątki o godz. 20:00 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały wideo z show są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości