Konflikt w rodzinie Pazurów? Dorota Chotecka zabrała w tej sprawie głos

Autor:
MK
Źródło:
Fakt
Z wizytą u Doroty Choteckiej w Podkowie Leśnej
Z wizytą u Doroty Choteckiej w Podkowie LeśnejDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Relacje między poszczególnymi członkami gwiazdorskich rodzin od zawsze stanowią przedmiot medialnych spekulacji. Nie inaczej jest w przypadku braci Pazurów. Dorota Chotecka, żona młodszego z panów, odniosła się do plotek o konflikcie męża z bratem.

Cezary i Radosław Pazura. Jakie mają relacje?

Dzieli ich 7 lat różnicy, a łączy zawód. Cezary i Radosław Pazurowie od lat nie schodzą z afisza dzięki swoim aktorskim kreacjom. Media, jak zwykle bywa w przypadku tak dużych nazwisk, interesuje jednak nie tylko talent panów, ale i ich życie prywatne.

Cezary jest ojcem chrzestnym córki Radosława, Klary Marii. Fakt ten mógłby świadczyć o ciepłych relacjach między braćmi. Czy rzeczywiście tak jest? Do sprawy odniosła się żona młodszego z nich.

Dorota Chotecka o relacji między Pazurami

Żona Radosława Pazury odpowiedziała na pytanie, jakimi uczuciami obecnie darzą się jej mąż i szwagier. - Opiekują się tatą i muszą mu zapewnić dobrą opiekę, żeby tata był szczęśliwy na stare lata. Jest ich tylko dwóch, więc muszą się starać, kochać, rozmawiać, żeby tata miał prawdziwą, normalną starość. Ja bardzo kibicuję mężowi i wspieram go w tej kwestii, bo jest to moim obowiązkiem – opowiadała na łamach "Faktu" Dorota Chotecka.

Aktorka przyznała, że jej szwagier świetnie dogaduje się również ze swoją bratanicą. – Bardzo się lubią, składają sobie życzenia, to jest fajne. Czarek o niej pamięta i ona o nim też pamięta. Zawsze sobie porozmawiają i to jest miłe. Jest tak, jak być powinno – zapewniała Dorota Chotecka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:MK

Źródło: Fakt

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości