Gwiazdy

Ada Chlebicka to wschodząca gwiazda polskiego kina. Na ekranie zadebiutowała jako kilkumiesięczne dziecko

Gwiazdy

Ada Chlebicka w filmach grywa praktycznie od urodzenia. Na ekranie zadebiutowała jako kilkumiesięczna dziewczynka. Dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia, a to dopiero początek jej kariery.

Kim jest Ada Chlebicka?

Ada Chlebicka dała się poznać szerokiej publiczności, występując w internetowym serialu "Kontrola". Produkcja została odtworzona ponad 50 mln razy, a Ada z miejsca trafiła do grona najbardziej obiecujących młodych gwiazd kina. Jej pierwszym kinowym filmem był głośny "Baby Blues" z 2012 r.

Młoda aktorka od pokoleń jest związana z warszawskim Żoliborzem. W parku, w którym aktorka spotkała się z Kingą Burzyńską, podczas wojny ukrywała się jej babcia.

Kariera Ady Chlebickiej

Serial "Kontrola" osiągał niesamowity sukces. Ada Chlebicka, odtwórczyni jednej z głównych ról nie ukrywa, że nie oczekiwała nagłej popularności po jego premierze.

To przyszło bardzo niespodziewanie i nikt z naszej ekipy się tego nie spodziewał. Myślę, że wszyscy jesteśmy zaskoczeni

- przyznała.

Ada Chlebicka od dziecka marzyła o pracy na planie filmowym. Już jako 3-letnia dziewczynka pojawiła się w serialu "Boża podszewka", a następnie statystowała w "Pianiście" Romana Polańskiego. Wybór studiów aktorskich był naturalną koleją rzeczy.

Obecnie aktorka przygotowuje się do premiery filmu "Hiacynt" w reżyserii Piotra Domalewskiego. To thriller kryminalny, którego akcja będzie osadzona w latach 90.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz pełnie odcinki na Player.pl

Zobacz też:

Beata Kozidrak w autobiografii zdradza powody rozwodu. "To były dramatyczne chwile"

"Ekskluzywny Menel" o problemie utraty męskości: "Zacierają się różnice między płciami"

Dzień Flagi 2021. Czy sklepy będą otwarte?

Autor: Adam Barabasz

Reporter: Mateusz Jarosławski

Pozostałe wiadomości