Strażacy zginęli w wypadku. "To nie tak miało być"

Autor:
Oskar
Netkowski
Strażak z pasją bez granic
Strażak z pasją bez granicDzień Dobry TVN
wideo 2/35

Dwójka strażaków z OSP Żukowo zginęła podczas służby. Karolina i Łukasz byli kuzynostwem, dla których pomoc drugiemu człowiekowi była nadrzędną wartością. W mediach społecznościowych podano datę ich pogrzebu. - Wyrazy głębokiego współczucia - napisali Internauci.

Strażacy zginęło w wypadku

Karolina i Łukasz z OSP Żukowo zginęli podczas akcji, gdy jechali ratować innych. Do tragedii doszło w nocy w piątek (15 września). Zmierzali do Małkowa, gdzie dostali wezwanie. Okazało się, że na miejscu zginął 23-letni mężczyzna.

Pech chciał, że niedaleko remizy kierowca wozu strażackiego zahaczył o naczepę ciężarówki. Strażacy zginęło na miejscu w drodze na akcję. Karolina miała zaledwie 21 lat, Łukasz był trzy lata starszy.

Pogrzeb strażaków

Jak poinformowano w mediach społecznościowych, pogrzeb druhny Karoliny i druha Łukasza z OSP Żukowo odbędzie się w środę, 20 września. Msza św. rozpocznie się o godz. 11:00 w kościele parafii Miłosierdzia Bożego w Żukowie, przy ul. Siostry Faustyny.

- Wyrazy głębokiego współczucia - napisała pod postem jedna osoba. - To nie tak miało być... - dodała kolejna. - Poczułam jakbym straciła rodzeństwo - podsumowała trzecia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: NurPhoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości