Zwierzęta

Adoptowała kota, gdy miał trzy miesiące. Teraz ma metr długości i stale rośnie. "Wygląda jak lew"

Zwierzęta

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/Stylżycia.radiozet.pl
Maine coon

Influencerka postanowiła zaadoptować kota, gdy ten miał trzy miesiące. Nie spodziewała się jednak, że osiągnie on takie rozmiary. Zwierzę ma metr długości i wciąż rośnie. Ile kosztuje ją utrzymanie wyjątkowego mruczka?

Jej kot osiąga niebywałe rozmiary

Amerykańska influencerka postanowiła zaadoptować maine coona. Ta rasa jest niezwykle silna i cechuje się dość muskularnym ciałem. Kobieta nie spodziewała się jednak, że po zaledwie kilku miesiącach jej kot osiągnie takie rozmiary. Kusa ma ponad metr długości i waży prawie 7 kilogramów. Dopiero co skończyła 9 miesięcy.

Zwierzęta

Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić
Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić Dzień Dobry TVN
wideo 2/27

Zwierzę Chastity Hobbs wciąż rośnie. Do pełnych rozmiarów koty tej rasy dorastają pomiędzy trzecim a piątym rokiem życia. Dla porównania większość mruczków osiąga dojrzałość fizyczną zaledwie w rok. Właścicielka twierdzi, że ludzie często pytają ją, czy kot nie jest skrzyżowany z rysiem.

Codzienność z kotem rasy maine coon

Jak czytamy na portalu The Mirror, koszty utrzymania Kusy są naprawdę ogromne. Na samo jedzenie Chastity wydaje prawie 740 złotych miesięcznie. Zwierzę korzysta też z odpowiednio dużej dla swojej masy kuwety. Oprócz tego influencerka opiekuje się też pozostałą trójką kotów.

Okazuje się, że mimo potężnych rozmiarów, Kusa nie dominuje nad pozostałymi zwierzętami w domu, a wręcz przeciwnie, jest bardzo łagodna. - Ona po prostu lubi zwracać na siebie uwagę - tłumaczy. Fani influencerki uwielbiają nagrania, na których pokazuje swojego wyjątkowego kota.

- "Czy będzie większy? Ten kot to moje marzenie", "Wygląda jak lew", "Nie miałem pojęcia, że one tak szybko rosną" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Stylżycia.radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Olena Ruban/Instagram/Through.the.lleaves

Pozostałe wiadomości