Zwierzęta

Kaczka, która myśli, że jest psem. Ten filmik stał się hitem TikToka

Zwierzęta

Źródło:
TikTok

Zabawne, a zarazem urocze nagrania ze zwierzakami od lat podbijają sieć. Choć niektórzy nie przyznają się do ich oglądania, to liczba wyświetleń mówi sama za siebie. Tak jest i w przypadku tej kaczuchy, która stała się viralem na TikToku.

Śmieszne filmiki ze zwierzętami

Oglądanie zdjęć czy memów słodkich piesków i kotków niejednemu internaucie poprawia humor. Bo kto choć raz nie uśmiechnął się na widok szczęśliwego czworonoga, niech pierwszy rzuci kamieniem. Natomiast niektórzy idą o krok dalej i sięgają po zabawne nagrania ze zwierzakami w roli głównej. Filmy z ich udziałem biją rekordy popularności. I nie oszukujmy się, bo czasami to jedyna rzecz, "która zrobi nam dzień".

Co więcej, część z tych pupili to prawdziwe gwiazdy Internetu. Tak było chociażby w przypadku psiaka Boo, Grumpy Cat czy Smudge. Natomiast teraz prawdziwymi celebrytami w sieci są... kaczki.

Kaczka, która została gwiazdą TikToka

Kaczki domowe podbiły TikToka szturmem. Te urocze ptaki występują w krótkich filmach, przyciągając przed ekrany smartfonów miliony widzów. Nie inaczej jest w przypadku tej, która bawi się z psami, a raczej za nimi gania. Czyżby myślała, że też jest czworonogiem? Zobaczcie sami:

Co więcej, to niejedyne jej nagranie. Właścicielka zwierząt zamieściła ich wiele na swoim profilu na TikToku. Możemy z nich wnioskować, że gromadka psiaków i kaczka świetnie się dogadują, bawią i wzajemnie od siebie uczą. Filmiki z ich udziałem mają tysiące, a nieraz i miliony wyświetleń.

TikTok przyciąga coraz więcej użytkowników

TikTok to aplikacja, której główna funkcjonalność polega na możliwości umieszczenia materiałów wideo. Ten serwis jest jak czekoladowe jajko z niespodzianką – gdy wejdziesz, nie wiadomo, na jakie nagranie trafisz. Możesz poznać zarówno nowy przepis kulinarny, jak i sposób na ładnie złożone ręczniki czy trik urodowy, nie mówiąc już o dowcipnych filmikach czy tutorialach. Z badań wynika, że w ubiegłym roku była to najczęściej pobierana aplikacja na świecie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Pan Ptak

Pan Ptak
Pan Ptak Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Angela Auclair/Getty Images

Pozostałe wiadomości