śmieszne filmiki

    śmieszne filmiki

    Od 20 stycznia Internet żyje zdjęciem amerykańskiego kongresmena - Berniego Sandersa, które zostało zrobione podczas zaprzysiężenia Joe Bidena. Zapytaliśmy eksperta od mediów społecznościowych Rafała Ferbera, dlaczego memy z Amerykaninem stały się tak popularne i przy okazji przypomnieliśmy najpopularniejsze viralowe akcje. Śmiechów nie było końca!

    Po po tym, jak zespół Hey zawiesił swoją działalność, Katarzyna Nosowska wymyśliła dla siebie nową aktywność - zaczęła publikować na Instagramie filmiki, w których w zabawny sposób komentuje otaczającą nas rzeczywistość i świat show-biznesu. Czy powstają one spontanicznie, a może są reżyserowane? Kto pomaga Kasi je nagrywać? Teksty z filmików wraz z ilustracjami wydane zostały w formie książkowej. Będzie druga część książki? Artystka była gościem Dzień Dobry TVN.

    Ależ wiadomość! Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman wyznała publicznie, że był u niej pewien Antoni. Nie tylko był, ale i został na noc! ;)

    Ross Smith i jego babcia mają na Facebooku prawie 2,5 miliona fanów z całego świata. Internet pokochał ich za luz i niezwykle poczucie humoru. Jak wpadli na pomysł robienia wspólnych filmików? Czy babcia wie jak działa Internet? I skąd zna polskie słowo "stara"?