Dwupoziomowy apartament w Szczecinie. "Jest tu sporo oddechu"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
Odpicowane wnętrze - dwupoziomowy apartament w Szczecinie
Odpicowane wnętrze - dwupoziomowy apartament w SzczecinieDzień Dobry TVN
wideo 2/20

W samym sercu Szczecina mieści się dwupoziomowy apartament. W cyklu Dzień Dobry TVN "Odpicowane wnętrze" właścicielka mieszkania Zuzanna Gurgacz oprowadziła nas po swoim lokum. - Mieszam style, tak żeby stworzyć przyjemny, domowy klimat - podkreśliła.

Apartament w Szczecinie

Mieszkanie ma 220 metrów kwadratowych. Z kamerą Dzień Dobry TVN zajrzeliśmy do dwóch salonów, jadalni oraz sypialni i łazienki.

Salony

W pierwszym salonie właściciele relaksują się i oglądają filmy przy kominku, a w drugim spędzają czas ze znajomymi.

- Jest tu sporo oddechu. Zależało nam, by nie zawalić tego meblami. [...] Z wykształcenia jestem architektem, więc zawsze łączę rzeczy proporcjami, kolorami. Mieszam style tak, żeby stworzyć przyjemny, domowy klimat. Do wnętrza staramy się dodawać parę osobistych dodatków. Ponieważ jestem młodym ceramikiem, to powoli dochodzą też do naszego domu moje ceramiczne rzeczy - tłumaczyła Zuzanna Gurgacz w rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską, dziennikarką Dzień Dobry TVN.

Jadalnia

Znajduje się tutaj ponad 4-metrowy drewniany stół. - Wniesienie go było praktycznie niemożliwe, więc musieliśmy zamówić dźwig i wciągnąć go przez balkon. Czekaliśmy na bezwietrzny dzień - wspominała właścicielka z uśmiechem. Drewno zostało połączone z industrialnymi lampami, które są ze starej fabryki.

"Odpicowane wnętrze". Sypialnia i łazienka na poddaszu

Sypialnia

Sypialnia mieści się piętro wyżej. - Staraliśmy się zachować belki. Musieliśmy je mocno czyścić, ponieważ mieszkały tu gołębie i było wesoło. Zachowaliśmy też cegłę. Tutaj tak naprawdę nie ma dużo oświetlenia. Te ciemne kolory nam pasują, żeby było przytulnie - wyjaśniała Zuzanna Gurgacz.

Na tym samym poziomie jest też łazienka z belkami. - Była troszeczkę wyzwaniem, żeby ustawić wszystkie sprzęty, bo jest i wanna, i prysznic, i umywalka w dosyć nietypowej formie - zaznaczyła nasza rozmówczyni.

Zobacz apartament i pracownie w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości