zjednoczone emiraty arabskie

  zjednoczone emiraty arabskie

  W życiu Dagmary Kaźmierskiej ostatnio sporo się dzieje. Bohaterka programu "Królowe życia" nieustannie rozwija się na płaszczyźnie zawodowej i z sukcesem realizuje kolejne, niezwykle ambitne projekty. Znajduje też czas na zagraniczne podróże, których kulisy chętnie pokazuje na łamach mediów społecznościowych. Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciem ze słonecznych Emiratów Arabskich i umieściła pod nim cytat, pełniący rolę ważnego przesłania.

  Ras Al Khaimah leży w północno-wschodniej części Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jego stolica to piękne i różnorodne miasto, do którego można pojechać, aby uciec od wielkomiejskiego zgiełku. Sprawdź, dlaczego warto tam się wybrać.

  Choć Zjednoczone Emiraty Arabskie również zostały dotknięte koronawirusem, zdołały szybko się z nim uporać. Co spowodowało, że mają pandemię pod kontrolą, liczba chorych i zmarłych na Covid-19 systematycznie spada, a społeczeństwo ufa swojemu rządowi? Mówił o tym Krzysztof Sadecki, który od 11 lat pracuje w ZEA. Natomiast o ciekawych miejscach w Dubaju opowiedział Michał Cessanis.

  Fatma Ali Sultan al Hameli jest upartą pewną siebie Beduinką, która równość kobiet wprowadza nawet do świata beduińskich tradycji. Jest pierwszą kobietą, która hoduje wielbłądy i jedyną, która pokazuje wielbłądy na wystawach.

  Gościem Dzień Dobry Wakacje była Aleksandra Chrobak, która w Zjednoczonych Emiratach Arabskich spędziła cztery lata. Co tam robiła? Jak wygląda tamtejsze życie? Jak traktowane są tam kobiety? I czy wróciłaby do Emiratów na stałe?