zakupy w Internecie

  zakupy w Internecie

  Zdania na temat wartości nabiału są podzielone. Niektórzy zachwalają go jako świetne źródło makro- i mikroelementów. Inni przestrzegają, że uczula, tuczy i osłabia kości. Jak to wygląda w rzeczywistości? Warto odwiedzać sklep z produktami mlecznymi, czy lepiej omijać go szerokim łukiem?

  Znaczna część z nas szuka swojego miejsca w otaczającej rzeczywistości. Pandemia, mimo swojego destrukcyjnego wpływu na gospodarkę, spowodowała także rozwój pewnych jej gałęzi, ukazując szereg możliwości. Jedną z nich jest sprzedaż przez internet. Pomysł wydaje się trafiony, zważywszy na zauważalny wzrost liczby osób chętnie dokonujących zakupów tą właśnie drogą. Czy rozpoczęcie tej formy działalności jest trudne?

  Czy wiesz, że znany polski sklep z modą online świętuje swoje 10. urodziny? Stawiając na internetowe zakupy być może nie zastanawiasz się, jakie historie kryją się za konkretnym sklepem, a bywa naprawdę interesująco. Poznaj ciekawostki dotyczące działalności Answear.com i sprawdź, co zadecydowało o jego sukcesie.

  Boże Narodzenie już za 3 tygodnie, przed nami szał świątecznych zakupów. W tym roku - ze względu na pandemię koronawirusa - mniej chętnie będziemy odwiedzać tradycyjne sklepy i centra handlowe. Zdecydowanie bezpieczniejsze będzie więc zamawianie gwiazdkowych prezentów przez Internet. Warto jednak upewnić się, kto jest sprzedawcą i za co odpowiada. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, żeby nie stracić pieniędzy.

  Decydując się na zakup w internecie, wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, ile trików stosują sprzedawcy, by skłonić nas do wybrania właśnie ich produktu. Jak zatem manipulują nami w sieci? Jak się przed tym możemy chronić? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN trenerów sprzedaży: Romana Kawszyna i Adama Szarana.

  Ekspert Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz przychodzi z pomocą tym, którzy nie kupili jeszcze prezentów pod choinkę i nie mają na nie pomysłu. Proponuje m.in.: śpiwór dla stóp, kamienne skórki na laptopy i telefony oraz ochronne masło w kolorze borówkowym.