zachowania pasażerów

  zachowania pasażerów

  Personel nie mógł zapanować nad jej zachowaniem.

  "Rodzina zostawiła dziecko na pokładzie".

  Jak zmieniły się systemy zabezpieczeń na lotniskach po 11 września 2001 roku? Na co dziś służby zwracają szczególną uwagę? Kiedy pozostawiony przez pasażera bagaż, zaczyna być traktowany jako potencjalne zagrożenie i jaka kara grozi osobie, która go zostawiła bez opieki? Jak należy postępować gdy na lotnisku ogłoszona zostaje ewakuacja?

  Podczas podróży wiele osób uprzykrza życie współpasażerów i personelu pokładowego. Najwięcej szkody robią pasażerowie będący pod wpływem alkoholu. Z jakimi niewłaściwymi zachowaniami podróżnych spotkali się goście Dzień Dobry TVN: stewardesy Marta Pięcek i Gracjana Pyrgiel oraz steward Maciej Olchawa? Ilu drinkom wypitym na ziemi odpowiada jeden drink spożyty w samolocie? Będziecie zakoczeni.

  W trakcie podróży samolotem, pociągiem czy autokarem wiele osób zachowuje się obrzydliwie. Zostawiają po sobie - oględnie mówiąc - nieporządek w toalecie, rozpychają się na siedzeniach, nokautując przy tym łokciami osoby obok, pałaszują jedzenie o wątpliwym aromacie, który wykręca nosy współpasażerów. Co robią jeszcze? O tym dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Sam też miał pewną przygodę w pendolino.