wakacje z rodziną

  wakacje z rodziną

  Natalia Klimas niedawno wróciła z wakacji. Wraz z mężem i córeczkami odpoczywała w Grecji. Po powrocie do kraju gwiazda podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat podejścia Greków do dzieci. Aktorka nie ukrywa, że swoim zachowaniem zrobili na niej ogromne wrażenie i zaskarbili sobie jej sympatię. - Dziecko ma czuć się wolne, dziecko jest najcenniejszym skarbem, dziecko to świętość – napisała na swoim Instagramie. 

  Wakacje to czas relaksu i odpoczynku, jednak każdy podchodzi do tego inaczej. W psychologii nazywane to jest "odhamowaniem", czyli pozbawieniem hamulca powinności. O skutkach takiego traktowania urlopu opowiedzieli nam Dominika i Antek. Oboje przeżyli najgorsze wakacje w życiu, bo ich sąsiadami na plaży byli ludzie, którzy zapomnieli o dobrych manierach. Jak z takimi osobami rozmawiać, zdradza Katarzyna Kucewicz, psycholożka i terapeutka.

  Wakacje są bardzo ważne. Każdy z nas potrzebuje przecież odpoczynku. Nie zawsze jednak wyjazd równoznaczny jest z relaksem. Często dochodzi do kłótni, wypadków czy "zmęczenia materiału". Jak więc radzić sobie na wakacjach z partnerem i dziećmi? Jakie techniki stosować, aby uniknąć waśni i nieprzyjemnych sytuacji? O wskazówki zapytaliśmy psychologa.

  Koronawirus wielu osobom pokrzyżował urlopowe plany. Jak spędzić w Polsce aktywne wakacje z dziećmi? Bezpiecznym i ciekawym pomysłem jest wycieczka rowerowa. Jak ją odpowiednio zorganizować? O tym opowiedział nam Alin Marciniak, podróżnik i fotoreporter.

  Wakacje z dziećmi to spore wyzwanie. Jak je przetrwać i nie zwariować? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry Wakacje Nataszę Urbańską, Janusza Józefowicza, Justynę Tomańską i Mariusza Totoszko.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdę serialu "Mąż czy nie mąż" o zbliżające się wakacje. Czy aktorka ma już zaplanowany wyjazd? Dlaczego Magda Schejbal nie wyobraża sobie urlopu bez dzieci? Dokąd je zabierze i co chce im pokazać?