Violetta Villas

  Violetta Villas

  Violetta Villas to jedna z nielicznych polskich artystek, która odniosła sukces w Stanach Zjednoczonych. Niestety po latach świetności spadła na samo dno. Co było tego powodem? O nieznanym obliczu Violetty Villas rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Justyną Kopińską.

  W Słupsku toczy się proces, który jednemu z tamtejszych teatrów wytoczył syn Violetty Villas - Krzysztof Gospodarek. Co zarzuca twórcom spektaklu? Czego się domaga? Jak do tych pretensji odnosi się dyrektor teatru i widzowie? Postanowiliśmy to sprawdzić.

  4 lata temu zmarła Violetta Villas. Od tamtego momentu między synem, a przyjaciółką piosenkarki, która zajmowała się nią w ostatnich latach życia, toczyła się sądowa batalia o spadek po diwie polskiej piosenki. O finale tej walki rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z synową , Małgorzatą Gospodarek i mecenasem Michałem Błeszyńskim, pełnomocnikiem syna piosenkarki.

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN dużo ciekawych informacji! Edyta Górniak o swoich dalekich podróżach! Czy na nowej płycie będzie słychać egzotyczne inspiracje? Sławomir Sulej - o tym, jak będąc na drugim planie, zawsze grać pierwsze skrzypce. A także: wracamy do sprawy i spadku, które poruszyły Polaków. Na naszej kanapie - żona syna Violetty Villas. A na scenie Dzień Dobry TVN wystąpi zespół Blue Cafe. Zapraszamy o 8.30. Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Michał Szpak zaśpiewał rosyjską piosenkę "Oczy Czornyje". Posłuchajcie tego niesamowitego głosu! Czy zaśpiewał to równie dobrze, jak kiedyś Violetta Villas?

  Robert Kantereit zaprosił Jolantę Pieńkowską do tanga podczas występu zespołu "Bardotka Trio"na scenie Dzień Dobry TVN. Trio zaśpiewało w programie piosenkę "Pocałunek ognia" z repertuaru Violetty Villas. Podoba się Wam to wykonanie? Czy dziewczyny są lepsze od oryginału?

  Diament po łacinie znaczy" niepokonany", "niezniszczalny". Oszlifowane diamenty to brylanty. Stosowane najczęściej w jubilerstwie, swoje miejsce znalazły także w upamiętnianiu bliskich, którzy już odeszli. O tzw. diamentach pamięci z ludzkiego DNA zrobiło się głośno za sprawą Violetty Villas. To właśnie z kosmyka włosów artystki stworzono dwa diamenty pamięci. Jak? Zobacz nasz reportaż!

  Była już starzejącą się prostytutką, legendą kina Marilyn Monroe oraz niedawno zmarłą Violettą Villas. Za rolę samotnej gwiazdy porno w monodramie "Patty Diphusa", według Pedro Almodóvara, została wyróżniona w Nowym Jorku. Jest żywym dowodem na to, że życie zaczyna się po pięćdziesiątce. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Ewę Kasprzyk.

  Izolowała się od ludzi, choć jej marzeniem było śpiewać dla milionów. Kiedyś śpiewał dla niej Frank Sinatra. Odcięła się od rodziny. Piątego grudnia 2011 roku zmarła w Lewinie Kłodzkim. Prokuratora wszczęła dochodzenie w sprawie wyjaśnienia przyczyn śmierci piosenkarki. Niestety wnioski są przerażające. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy syna Violetty Villas Krzysztofa Gospodarka, synową Małgorzatę Gospodarek oraz Dorotę Pawlak, dziennikarkę programu "Uwaga".

  Nie żyje Violetta Villas. Miała 73 lata. Artystka zmarła w poniedziałek wieczorem w Lewinie Kłodzkim. Do jej największych przebojów należą m.in. "Do ciebie, mamo", "Nie ma miłości bez zazdrości", "Przyjdzie na to czas", "Szczęście" czy "Oczi cziornyje". Razem z Bogusławem Kaczyńskim i Tomaszem Raczkiem wspominaliśmy Violettę Villas w Dzień Dobry TVN.

  Tylko w Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć relację z jubileuszu Violetty Villas, który odbył się w Kielcach. Katarzyna Olubińska miała okazję porozmawiać z fanami, którym udało się zdobyć bilety na jubileusz Violetty Villas. Specjalnie dla Was przeprowadziła też wywiad z samą piosenkarką! A w naszym studiu Tomasz Raczek i Jerzy Gruza opowiedzieli nam o artystce.

  Nowa płyta Violetty Villas, według zapewnień producentki płyty, ma się ukazać na rynku muzycznym 29 października. Jednak nikt oprócz samej producentki tej informacji nie potwierdza. Czy to oby nie tylko plotka?