Turniej Czterech Skoczni

    Turniej Czterech Skoczni

    Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni. Ile miał lat, kiedy zaczął trenować skoki narciarskie? Czy w młodości miał czas na zabawę? Czy rodzicom Kamila przeszkadza szum medialny, który się wytworzył wokół niego? Z tatą polskiego zawodnika - Bronisławem Stochem rozmawiał Robert Stockinger. Dzięki wizycie reportera Dzień Dobry TVN w rodzinnym domu Kamila mogliśmy zobaczyć dach, na którym nasz zawodnik ćwiczył skoki :)

    9-letni skoczek Tymek Cienciała ma w swojej kolekcji już około 50 pucharów. W swojej kategorii wiekowej nie ma sobie równych. Jak godzi sport ze szkołą? Czy jego pasja wpływa na życie całej rodziny? Co i ile je mały mistrz? I kto jest jego sportowym idolem? Tymek odwiedził Dzień Dobry TVN z rodzicami: Andrzejem i Anitą.

    Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki udał się do Szczyrku, gdzie trenują młodzi skoczkowie. Spotkał się tam z 8-letnim Tymkiem Cienciałą, który już po raz drugi wygrał Turniej Czterech Skoczni dla dzieci. Kto motywuje chłopca do treningów? Czy nadal chce zostać profesjonalnym skoczkiem?

    Polscy skoczkowie narciarscy zdominowali Turniej Czterech Skoczni. Kamil Stoch zdobył pierwsze miejsce, Piotr Żyła - drugie, a Maciej Kot - czwarte. Co trener im powiedział po tym sukcesie? Mieli czas na świętowanie? Do Bukowiny Tatrzańskiej pojechała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby spotkać się z Maćkiem Kotem i jego dziewczyną Agnieszką Lewkowicz.