trampolina

    trampolina

    Skoki na trampolinie to nie tylko świetna forma zabawy dla dzieci, ale również skuteczny trening fitness dla dorosłych. To idealny wysiłek dla tych, którzy chcą w szybkim tempie zrzucić kilka kilogramów i zatroszczyć się o wygląd swojej figury. O tym, jak ćwiczyć w Dzień Dobry TVN opowiedziała instruktorka tańca, a także fitnessu na trampolinach, Małgorzata Grzywińska "Grzywa".

    Patrycja Wieja to zwyciężczyni pierwszej edycji Projektu Lady. Po zakończeniu programu wiele się zmieniło w jej życiu, między innymi zakochała się w... trampolinach. O swoich nowych wyzwaniach Partycja powiedziała w Dzień Dobry TVN. Pokazała nam również swoje umiejętności sportowe. Jesteśmy pod wrażeniem.

    Do tej pory dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz nie ćwiczyła za dużo, chociaż próbowała. Postanowiła to jednak zmienić. Udało jej się? Została królową trampolin? Zaimponowała twardzielom na treningu funkcjonalnym? Jak radziła sobie na rurze w wodzie? Zobaczcie, jaką figurę dedykowała widzom ;)

    Skakanie na trampolinie jest teraz bardzo popularne, dlatego widać je w wielu ogródkach i parkach rozrywki. Zaletą jest to, że taka zabawa aktywuje nasze pociechy do aktywności fizycznej, ale wadą, że jest dość kontuzjogenna. O plusy i minusy skakania i zasady korzystania z trampoliny zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN ortopedę dra Daniela Kopko i trenera akrobatyki Sebastian Perko.