szeptucha

    szeptucha

    Szeptucha to inaczej uzdrowicielka, która oferuje swoje usługi osobom wierzącym w moc medycyny ludowej. Jedną z nich jest Elżbieta Kuc. Kto odkrył, że ma dar uzdrawiania? Cieszy się z posiadanej energii? Czy może rzucić na kogoś urok? Co odczuwają osoby po zabiegach oczyszczających Pani Elżbiety? Zobaczcie!

    Jego babcia była szeptuchą. On sam jest tarocistą i wróżbitą. Ma też zdolność jasnowidzenia i przyciągania metalowych przedmiotów. Oto Jerzy Kopczyński, znany jako Ezoteriusz Maximus, człowiek magnes i człowiek wielu talentów. W programie Dzień Dobry TVN opowiedział o tarocie i magii, a także pokazał jak przyciąga przedmioty. Zobaczcie, jak "mistrz" przyciąga łyżeczkę i żelazko! :-)

    "Przychodzą do mnie różni ludzie, i wierzący i niewierzący, tylko tyle, że niewierzącym to się już nic nie pomoże. On naprzód musi w to uwierzyć!" O medycynie niekonwencjonalnej rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Przemysławem Kossakowskim, Zbiginiewem Nowakiem i Michałem Pirógiem. Zdarza się Wam wybrać do bioenergoterapeuty lub znachora? Pomogli Wam kiedyś?