stroik

  stroik

  Z okazji Wielkanocy w domach pojawiają się ozdoby - kolorowe figurki, zawieszki i dekoracyjne kompozycje z jajkami, królikami czy kurczakami. Dużą popularnością cieszą się również stroiki. Taki w wazonie przygotujesz na dosłownie na ostatnią chwilę przed świętami.

  Małgorzata Socha rozpoczęła przygotowania do świąt i pochwaliła się pierwszymi zakupami na swoim profilu w mediach społecznościowych. Aktorka nabyła bazy do wianków i jak zapowiada, zaczyna tworzyć stroiki.

  Zobacz, jak samodzielnie wykonać je w domu.

  Wielkanoc za kilka dni, a nie masz jeszcze przystrojonego domu? Nic straconego. Florystka Anna Chodyra pokazała, jak w prosty sposób wykonać niezwykłe świąteczne ozdoby.

  Wielkanoc już za tydzień. To najlepszy czas, aby wprowadzić do naszego domu iście świąteczny klimat. Króliczki, kolorowe pisanki i kwiaty - to ozdoby, które zna chyba każdy. My postanowiliśmy wyjść poza schemat oraz przedstawić nietypowe i oryginalne stroiki. Dzięki nim poczujecie we wnętrzach prawdziwą wiosnę.

  Wielkanoc to wyjątkowy czas, który bez wątpienia wymaga właściwej oprawy. Świąteczne ozdoby wprowadzą do naszego domu radosną atmosferę, a pięknie przystrojony stół umili nam wspólne chwile w rodzinnym gronie. Zajrzyj do naszego poradnika i dowiedz się, jak przygotować przepiękny stroik wielkanocny.

  Do Świąt Bożego Narodzenia zostało już tylko kilka dni. To ostatni moment, by udekorować dom na święta. Blogerka Małgorzata Kowalewska-Kawuza radzi, jak to zrobić samemu. Jej propozycje są nie tylko ładne, ale proste i tanie w przygotowaniu. Krótki kurs pod okiem blogerki przeszła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Gwiazda betlejemska jest rośliną, po którą z chęcią sięgamy w święta Bożego Narodzenia. Ile jest jej odmian? Jak wygląda, kiedy jest świeża? Jak przetransportować ją ze sklepu? Na pytania odpowiedział gość Dzień Dobry TVN: florysta Piotr Sekunda. Pokazał również, jak szybko przygotować stroiki z gwiazdą betlejemską w roli głównej.

  Przygotowaliście już wielkanocny stroik? Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to skorzystajcie z rad Wieśka "złotej rączki" Skiby.

  Anthea Turner podpowiada, jak udekorować stół bożonarodzeniowy. Jakie obowiązują trendy? Czy warto co roku kupować nowe ozdoby? Czy Perfekcyjna Pani Domu sama przygotowuje Święta? Z Anthea Turner rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.