Staszek Karpiel Bułecka

  Stanisław Karpiel-Bułecka od dawna myślał o solowym projekcie. Wreszcie może pochwalić się swoim fanom nowym singlem, który różni się od tego, co wcześniej prezentował na scenie. W Dzień Dobry TVN opowiedział o kolejnym etapie w swojej karierze i wykonał taneczny utwór "Nie potrzeba nam".

  Andrzej Bargiel dwa lata temu zjechał z K2 na nartach bez wspomagania tlenem. Jego tegoroczne plany pokrzyżowała jednak epidemia koronawirusa, ponieważ sam również przeszedł chorobę. Obecnie sportowiec szykuje się na kolejny sezon narciarski. Swoje przygotowania u boku Staszka Karpiela-Bułecki pokazał w Dzień Dobry TVN.

  Czy góralszczyzny można się nauczyć? Postanowił to sprawdzić nasz prowadzący Damian Michałowski. W próbach towarzyszyła mu "adoptowana" góralka Paulina Krupińska-Karpiel oraz Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin.

  2 lipca 2020 r. tłumy osób żegnały w Zakopanem legendę Podhala, Zofię Karpiel Bułeckę. Niestety jedna z nich okazała się zakażona koronawirusem. Sanepid prosi o kontakt wszystkich, którzy brali udział w uroczystości.

  Smutne wieści z Zakopanego - w wieku 86 lat zmarła Zofia Karpiel Bułecka - babcia Staszka Karpiela Bułecki. Była niezwykle barwną osobą, znaną na całym Podhalu.

  Rusza kolejna akcja "Krzysiek pomaga pomagać". Tym razem środki będą zbierane dla Tomka Brzeskiego, który uległ poważnemu wypadkowi. Jak konkretnie będzie można wesprzeć akcję? Gośćmi Katarzyny Olubińskiej byli: Staszek Karpiel-Bułecka, Mateusz Janicki i Krzysztof Graczyk.

  Nikt nie jest tak bardzo przywiązany do świąt jak górale. Dlatego też Boże Narodzenie to dla nich szczególnie ważny czas. Nasza kamera wybrała się na spotkanie ze Staszkiem Karpiel-Bułecką i Szymonem Chyc-Magdzinem, aby sprawdzić jak przygotowują się do świąt. Co jest dla nich najważniejsze podczas Bożego Narodzenia i jakie tradycje kultywują?

  Karp, pierniki, mak, pierogi... czy wiesz, dlaczego nie może ich zabraknąć na Wigilii? Skąd wzięła się tradycja pozostawiania wolnego miejsca przy stole dla wędrowca? Dlaczego dzielimy się opłatkiem? I jak wyglądała Wigilia naszych przodków? O polskich tradycjach świątecznych w Dzień Dobry TVN swoim aksamitnym głosem opowiedziała dziennikarka i kuratorka kulinarna Monika Kucia.

  Michał Piróg, Piotr Czaykowski, Staszek Karpiel-Bułecka, Marta Wierzbicka, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz - to ich zobaczymy w finale "Azja Express 2" dziś o 21:30. Kto z nich zostanie zwycięzcą? O przygodzie w Indiach mówili dziś w Dzień Dobry TVN. To była przygoda ich życia?

  Wszystko wydarzyło się na planie "Azja Express 2". Niektórzy twierdzą nawet, że Karpiel-Bułecka ma lepsze ciało niż model Piotr Czaykowski, który również brał udział w programie. Jak Staszek Karpiel-Bułecka wspomina udział w programie? Czy zdecydowałby się na udział w nim jeszcze raz? Z prawdziwym góralem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin grają razem w zespole Future Folk. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli nam o swojej przyjaźni i udziale w Azja Express. Czy podczas nagrywania programu zweryfikowali swoją przyjaźń? Co ich najbardziej stresowało i zdziwiło, kiedy byli w Azji? Czy chcieliby tam wrócić?

  Dorota Gardias, Katarzyna Domeracka, Michał Piróg, Szymon Chyc-Magdzin i Staszek Karpiel-Bułecka wspólnie oglądali czwarty odcinek Azja Express. Jak wspominają swój wyjazd do Indii? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje, w Kołobrzegu, wystąpił zespół Future Folk z piosenką "Daleki Kraj". Podoba się Wam ich piosenka? Piotrowi i Dorocie chyba się spodobała, bo nawet zdecydowali się do niej zatańczyć!

  Niedawno Staszkowi Karpielowi-Bułecce i Annie Lis urodził się syn. Jak muzyk wyobrażał sobie ojcostwo? Był przy porodzie? Co czuł, kiedy pierwszy raz wziął swojego synka na ręce? Z parą i ojcem Staszka - Janem spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Białka Tatrzańska to chętnie wybierana przez Polaków, którzy chcą pojeździć na nartach, miejscowość. O tym, jaka czeka nas pogoda oraz, jak bezpiecznie dotrzeć do Białki Tatrzańskiej opowiedziała Dorota Gardias, która odwiedziła miasteczko BMW xDrive. Zobaczcie, dlaczego warto odwiedzić Białkę Tatrzańską.

  Staszek Karpiel-Bułecka postanowił włączyć się w tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcji można wylicytować "dzień ze Staszkiem na ski-tourach". Na czym to polega i czy jest to sport dla każdego? Wyjątkową atrakcję przygotował dla licytujących Andrzej Bargiel. Co? Zobaczcie sami!

  Z badań przeprowadzonych przez Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie wynika, że dzieci są coraz mniej wysportowane. Dlaczego tak się dzieje? Jak temu zaradzić? Co sport daje dzieciom? O tym goście Dzień Dobry TVN: mistrzyni olimpijska w pływaniu i trenerka Otylia Jędrzejczak oraz muzyk i pasjonat sportu Stanisław Karpiel-Bułecka.

  Staszek Karpiel-Bułecka zabrał nas na górską wycieczkę, która została wytyczona aż 120 lat temu. Maszerując ceperską trasą można podziwiać piękne widoki i spotkać wygrzewające się na słońcu świstaki :) Jakie jeszcze atrakcje skrywa to miejsce?

  W piątek w Dzień Dobry TVN komitet rodzicielski i inne nieobowiązkowe zobowiązania - płacić, czy nie - głos oddajemy samym rodzicom. Następnie ze Staszkiem Karpielem Bułecką spotykamy się w Tatrach, z królem horrorów Grahamem Mastertonem - w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym, a kobiece sprawy przekazujemy w ręce facetów - pan położnik, pan kosmetyczka i pan brafitter - czy czują się męsko wykonując damskie zawody? Startujemy o 8.00!

  Staszek Karpiel-Bułecka przejechał Tatry na rowerze, zimą biegał na skiturach, a teraz postanowił kajakiem przepłynąć Dunajec. Zobaczcie, ile czasu zajęło mu opanowanie sprzętu i co zobaczył po drodze. Nie obeszło się też bez "dachowania" w wodzie.

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje emocje rozgrzeją tancerze Justina Biebera, Staszek Karpiel-Bułecka zabierze nas w ekstremalną podróż kajakiem, Robert Gonera, Magdalena Kumorek i Berenika Nienadowska zdradzą swoje sposoby na relaks, nasi kucharze będą robić słodkie sztabki złota, a Filip Chajzer zmieni pracę. Bądźcie z nami o 8.30. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Oprócz muzyki pasją Staszka jest również sport. Karpiel-Bułecka zabrał ekipę Dzień Dobry TVN na górską wędrówkę na nartach. Co mu daje skitour? Czy pomaga w tworzeniu muzyki? Co jest niezbędne do uprawiania tej wymagającej dyscypliny? I czym są foki?

  Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się do warsztatu Szymona Girtlera, w którym powstają "narty na miarę". A w naszym studiu gośćmi byli Staszek Karpiel-Bułecka i Anna Rusowicz. Czy wzajemna niechęć narciarzy i snowboardzistów to już przeszłość? Co daje, zdaniem naszych gości, większa frajdę i od czego lepiej jest zaczynać zabawę ze sportami zimowymi? Wolicie jeździć na nartach czy na desce? :)

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Audry Hepburn! Za Rzymskie wakacje dostała Oscara a o jej rzymskim życiu opowiada najmłodszy syn. Oprócz tego: deska kontra narty - na czym lepiej się ślizga? Ocenia Staszek Karpiel-Bułecka i Ania Rusowicz. A na koniec: Cindy Crawfod kończy karierę i 50 lat - o supermodelkach-boginiach z tamtych lat opowiedzą: Buttowt, Sworowska i Wojciechowska. Bądźcie z nami od 8:30!

  Wielu ceprów nie wie, jak wyglądają góralskie Święta Bożego Narodzenia. Dlatego prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak wybrał się do Zakopanego, aby zapytać o tamtejsze tradycje świąteczne. Jego przewodnikiem był Staszek Karpiel-Bułecka.

  Niewiele osób wie, że poza muzyką pasją Staszka Karpiela-Bułecki jest sport. W jakiej dyscyplinie odnajduje się góral? I jak uzasadnia swoją nadaktywność? Muzyk o swoich pasjach, a także o planach zawodowych opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  Bartek Jędrzejak wybrał się do Zakopanego. Odwiedził tam Staszka Karpiela-Bułeckę. Góral zaprosił ekipę Dzień Dobry TVN na tradycyjne śniadanie. Był oscypek, ser kozi i świeżo wypiekane pieczywo. Oprócz tego Staszek zdradził kilka szczegółów na temat ostatniego pobytu w Stanach Zjednoczonych, opowiedział o planach zawodowych i prywatnych. Czy to prawda, że niedługo zostanie ojcem? Bartek Jędrzejak wykorzystał gościnę naszego gościa i z ogrodu z widokiem na Giewont, zapowiedział pogodę na najbliższe dni. Jaki czeka nas weekend?

  Wiele osób nie wyobraża sobie urlopu bez drugiej połówki. A tymczasem taki wyjazd nie tylko pozwala odpocząć, ale także może mieć zbawienny wpływ na związek. Czy potwierdzili to goście Dzień Dobry Wakacje: wokalistka Natalia Przybysz, psycholog biznesu Miłosz Brzeziński i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka?

  Future Folk to zespół wykonujący elektroniczną muzykę taneczną z wpływami folku góralskiego. Na scenie Dzień Dobry Wakacje wykonali piosenkę „Malinowa dziewczyno”. Tylko u nas zaprezentowali po raz pierwszy teledysk do tego utworu.

  Staszek Karpiel-Bułecka wraz z partnerką Anną rozpoczęli sezon narciarski w najbardziej znanych ośrodkach na Słowacji. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział, co sądzi o tym, by zamienić rodzime Zakopane na sąsiednią Słowację?