Skocznia narciarska

    Skocznia narciarska

    Sara Tajner swoją przygodę ze skokami rozpoczęła w listopadzie 2015 roku, w wieku 9 lat. Nikt nie zmuszał jej do skakania - ani tata Tomisław Tajner, olimpijczyk z Salt Lake City, ani dziadek Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. - Dojrzałam do tej decyzji i bardzo szybko się wkręciłam - mówi w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

    Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni. Ile miał lat, kiedy zaczął trenować skoki narciarskie? Czy w młodości miał czas na zabawę? Czy rodzicom Kamila przeszkadza szum medialny, który się wytworzył wokół niego? Z tatą polskiego zawodnika - Bronisławem Stochem rozmawiał Robert Stockinger. Dzięki wizycie reportera Dzień Dobry TVN w rodzinnym domu Kamila mogliśmy zobaczyć dach, na którym nasz zawodnik ćwiczył skoki :)

    Takich zajęć z wychowania fizycznego nie znajdziecie w Poznaniu, Gdańsku, czy w Warszawie. W Zakopanem reporter Dzień Dobry TVN towarzyszył z kamerą dzieciom, które wf mają na skoczni narciarskiej. Jakie warunki muszą spełniać dzieci, aby uczestniczyć w tych zajęciach? Co czują mali skoczkowie, kiedy odbijają się od belki? A co ich rodzice? Być może niektórzy z nich będą tak wybitni, jak Adam Małysz i Kamil Stoch?

    Jutro w Dzień Dobry TVN: kulisy bollywoodzkiej produkcji i łamanie hinduskich stereotypów, co zrobić z dziećmi w czasie ferii - puścić na skocznię, czy dać pod opiekę robotom? A także, jak każdy z nas może nauczyć się być szczęśliwym. Pokażemy jutro o 8.00. Zapraszamy!