skakanie

    Lato w pełni. W tym roku w Polsce jest słoneczne i upalne. Nic dziwnego, że chętnie wypoczywamy nad wodą. By się szybko schodzić, często decydujemy się, by do niej wskoczyć. To jednak fatalny pomysł, bo może doprowadzić do szoku termicznego. Co to oznacza? Wyjaśnia kardiolog dr Jerzy Górny.

    Patryk Brożyński od ośmiu lat tańczy jumpstyle. Niedawno pokonał międzynarodowych rywali i zwyciężył World Jumpstyle League 2020. Jak zaczęła się jego niezwykła pasja? O tym "Lukier" opowiedział w Dzień Dobry TVN.

    Skakanie na skakance jest trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Jak robić to prawidłowo? Jak minuta skakania wpływa na nasz organizm? W Dzień Dobry TVN trener personalny Szymon Gaś, trenerka Katarzyna Kępka i niezwykła moc skakanki!

    Skakanie na trampolinie jest teraz bardzo popularne, dlatego widać je w wielu ogródkach i parkach rozrywki. Zaletą jest to, że taka zabawa aktywuje nasze pociechy do aktywności fizycznej, ale wadą, że jest dość kontuzjogenna. O plusy i minusy skakania i zasady korzystania z trampoliny zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN ortopedę dra Daniela Kopko i trenera akrobatyki Sebastian Perko.