sieciówki

    sieciówki

    Sezonowe wyprzedaże ruszyły pełną parą. Tradycyjnie na tę wiadomość czeka wiele osób. Teraz atmosfera do robienia zakupów sprzyja tym bardziej, że nadchodząca niedziela, 27 czerwca jest handlowa. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl stylistka Monika Liwoch zdradza, co w sklepach omijać szerokim łukiem i których okazji zdecydowanie unikać.

    Pamiętacie kolejki z filmu "Miś" Barei? To jest nic w porównaniu z tym, co kilka dni temu działo się w Warszawie. W jednej z sieciówek odbyła się premiera limitowanej kolekcji sygnowanej nazwiskiem znanego projektanta. Jak wiemy, największe ciśnienie na modę ma Filip Chajzer, więc zabraknąć go tam nie mogło ;) Dziennikarz Dzień Dobry TVN wybrał się zarówno na zakupy z vipami, jak i ze zwykłymi śmiertelnikami, którzy przed sklepem ustawili się w kolejce już poprzedniego dnia. Zobaczcie, jak wyglądała WIELKA BITWA WIESZAKOWA!!! Jakie perełki upolował Filip? Gdy zobaczycie ten felieton, nie będziecie się już śmiać z chytrej baby z Radomia! ;-)

    Nie kolekcjonuje wieczorowych sukienek, za to kocha drogie i wysokie szpilki, i ma ich mnóstwo. Często chodzi w ubraniach z tzw. sieciówek. Do szafy Anny Much zajrzeli modowi eksperci Dzień Dobry TVN, czyli stylista Tomasz Jacyków i dziennikarka Anna Puślecka. - Dla mnie szpilki są naturalnym elementem mojego codziennego funkcjonowania - wyznała im Anna Mucha. Jakie szpilki lubi najbardziej? Które torebki wybiera? Dlaczego przez cała ciążę nie założyła ani jednego ciążowego ubrania?