sieciówki

    Przemysł modowy jest jedną z najbardziej zanieczyszczających środowisko gałęzi gospodarki. Fast fashion dewastuje nie tylko naturę, ale i życie całych społeczeństw. Można to jednak zmienić.

    Coraz częściej zdarza się, że panny młode nie chcą drogich, wymyślnych stylizacji, a w zamian decydują się na kreacje z sieciówek, które potem wykorzystują podczas wielu innych okazji. W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska udowodniła, że można znaleźć piękną suknię ślubną kosztującą od 399 do 599 złotych.

    Sezonowe wyprzedaże ruszyły pełną parą. Tradycyjnie na tę wiadomość czeka wiele osób. Teraz atmosfera do robienia zakupów sprzyja tym bardziej, że nadchodząca niedziela, 27 czerwca jest handlowa. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl stylistka Monika Liwoch zdradza, co w sklepach omijać szerokim łukiem i których okazji zdecydowanie unikać.

    Pamiętacie kolejki z filmu "Miś" Barei? To jest nic w porównaniu z tym, co kilka dni temu działo się w Warszawie. W jednej z sieciówek odbyła się premiera limitowanej kolekcji sygnowanej nazwiskiem znanego projektanta. Jak wiemy, największe ciśnienie na modę ma Filip Chajzer, więc zabraknąć go tam nie mogło ;) Dziennikarz Dzień Dobry TVN wybrał się zarówno na zakupy z vipami, jak i ze zwykłymi śmiertelnikami, którzy przed sklepem ustawili się w kolejce już poprzedniego dnia. Zobaczcie, jak wyglądała WIELKA BITWA WIESZAKOWA!!! Jakie perełki upolował Filip? Gdy zobaczycie ten felieton, nie będziecie się już śmiać z chytrej baby z Radomia! ;-)

    Nie kolekcjonuje wieczorowych sukienek, za to kocha drogie i wysokie szpilki, i ma ich mnóstwo. Często chodzi w ubraniach z tzw. sieciówek. Do szafy Anny Much zajrzeli modowi eksperci Dzień Dobry TVN, czyli stylista Tomasz Jacyków i dziennikarka Anna Puślecka. - Dla mnie szpilki są naturalnym elementem mojego codziennego funkcjonowania - wyznała im Anna Mucha. Jakie szpilki lubi najbardziej? Które torebki wybiera? Dlaczego przez cała ciążę nie założyła ani jednego ciążowego ubrania?