siatkarka

  siatkarka

  Media obiegła właśnie smutna wiadomość. Zmarła Angelika Wołynko, która od lat walczyła z nowotworem. Polska siatkarka zostawiła dwie małe córki i męża. Miała 31 lat.

  Gabriela Polańska, siatkarka Developresu Rzeszów, ma 202 cm wzrostu, a jej mąż Łukasz Polański - 205 cm. Ich 8-letni syn Kuba mierzy już 147 cm, co czyni go najwyższym w klasie. Czy ich wzrost jest przekleństwem, a może darem? Jakim problemom muszą stawiać czoła? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Agata Mróz-Olszewska 7 kwietnia 2021 roku obchodziłaby 39. urodziny. Śmierć siatkarki, która chorowała na białaczkę, wstrząsnęła całą Polską. Tuż przed przeszczepem szpiku urodziła córkę, Lilianę Olszewską. Czy nastolatka przypomina mamę i pokochała sport tak, jak jej mama?

  W 2008 roku odeszła od nas siatkarka Agata Mróz-Olszewska. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy jej siostrę Katarzynę, aby powspominać z nią dwukrotną mistrzynię Europy. Jak wyglądały relacje dziewczyn? Czy córka Agaty - Liliana jest bardzo podobna do mamy?

  Utytułowana polska siatkarka Katarzyna Skowrońska-Dolata postanowiła rozstać się z kadrą narodową. Nie rezygnuje jednak z gry w klubie. O powodach swojej decyzji powiedziała w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również, jak wygląda życie zawodowego sportowca oraz, czy ma pomysł na siebie po zakończeniu kariery sportowej. Zobaczcie, czego życzył jej Marcin Prokop. My również przyłączamy się do tych życzeń :)

  Olga Bołądź wcieliła się w filmie "Nad życie" w siatkarkę Agatę Mróz. Jak przeżyła wczorajszą premierę filmu? Czy płakała? Czy jest zadowolona z siebie? Dlaczego, jak mówi, to była najtrudniejsza rola w jej życiu? - Miałam świadomość wagi tej historii, opowieści o czyimś dramacie, a z drugiej strony ta rola porusza tyle ważnych kwestii, które należało jakoś wypełnić sobą. Miałam też świadomość, że na pewno będę porównywana - mówiła Bołądź w Dzień Dobry TVN. Jak to jest zmierzyć się na planie z legendą siatkarki?