samotny ojciec

    samotny ojciec

    Kiedy rozpada się rodzina, opiekę nad dziećmi w głównej mierze przejmują kobiety. Bywają jednak sytuację, gdy to wyzwanie spada na mężczyzn, którzy po stracie żony sami muszą zmierzyć się z rodzicielstwem. Czy związek z samotnym ojcem z góry skazany jest na niepowodzenie? Czy kobieta, która go pokocha, będzie po prostu partnerką czy także matką dla jego potomstwa? Oto historie osób, które z różnych perspektyw doświadczyli tego, jak wygląda związek z mężczyzną, który sam wychowuje dzieci. 

    W Polsce coraz więcej rodziców wychowuje swoje dziecko w pojedynkę. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy samotnych ojców: Adama Anioła, tatę 5-letniego Bartka, Jacka Olszewskiego, tatę 8-letniej Liliany oraz Sebastiana Grzywacza, tatę 6-letniego Franka. Jak wygląda ich codzienność? Co jest dla nich najtrudniejsze?

    Z jakim problemami zmagają się na co dzień rodzice samotnie wychowujący dzieci? Czy samotne matki i samotni ojcowie mają te same problemy? Jak wygląda życie towarzyskie samotnego rodzica? O to zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: Paulinę Młynarską, Zbigniewa Łuczyńskiego, Annę Nowak-Ibisz i Jacka Olszewskiego.