samotna mama

  samotna mama

  Dagmara jest młodą i samotną mamą dwójki dzieci: 7-letniej Roksany i 2-letniego Kacpra. Fundacja Habitat for Humanity Poland, aby pomóc mieszkance Gliwic, zorganizowała niezwykłą akcję "Kobiety – kobiecie". 8 marca jej uczestniczki chwyciły za pędzle, by jak najszybciej wyremontować lokum rodzinie.

  Ewa Rzepa jest samotną mamą zastępczą dla 12 dzieci, które mają za sobą bardzo trudne doświadczenia. Z okazji jej urodzin Gosia Ohme zorganizowała przyjęcie u Andrzeja Polana. - Przygotował cały obiad: dla niej, dla dzieci, które są po traumach, dla nas - mówiła dziennikarka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

  Czy kobiecie z dzieckiem trudniej znaleźć nowego partnera?

  W dzisiejszych czasach coraz częściej słyszymy o samodzielnych mamach. Statystycznie w Polsce rozpada się co trzecie małżeństwo, a kobiety same zajmują się wychowaniem dziecka. Czy samotnej mamie trudniej jest znaleźć partnera? O tym rozmawialiśmy z psycholog Magdaleną Chorzewską oraz blogerką Moniką Pryśko.

  Wiele mam singielek obawia się, że nie znajdą już nowej miłości, a jeśli już ją znajdą, to czy partnerzy zaakceptują ich dzieci lub dzieci - partnerów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? Jak sobie to wszystko poukładać? W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to: psychologa Marzenę Mawricz oraz panie, które mają doświadczenie w tym temacie: Katarzynę Krawczyk - partnerkę Piotra Zelta i Agatę Kościkiewicz.