rozmiar

    rozmiar

    Od zakończenia II Wojny Światowej obserwujemy stały proces polegający na przyroście masy ciała i powiększeniu wzrostu w naszym społeczeństwie. Dzieje się tak dzięki lepszym warunkom, jakie mają zapewnione kobiety w ciąży, coraz lepszej jakości pożywienia, wyższemu poziomowi medycyny i higieny. O akceptacji swojego ciała, zmieniających się rozmiarach i kanonach piękna rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Małgorzatą Pieczyńską, Kingą Miller, Jolantą Lewicką.

    O kobietach prawdziwych i nieprawdziwych, ikonach mody i wieszakach rozmawialiśmy z właścicielką agencji plus size Agnieszką Czerwińską, modelką Karoliną Malinowską i projektantką Gosią Baczyńską. Czy jesteśmy świadkami rewolucji iczy modelki plus size zdobędą wkrótce wybiegi pokazów mody?

    Przy mnie jesteś małym orzeszkiem laskowym - powiedział do Doroty Wellman Marcin Prokop. Kiedyś Anna Mucha powiedziała, że sukces można odnieść tylko wtedy, kiedy się jest bardzo szczupłym, dlatego zaczęła się odchudzać. Co na to goście Dzień Dobry TVN: Maja Sablewska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Skrzynecka i Olga Kaczyńska? Czy atrakcyjny wygląd i szczupła sylwetka pomagają osiągnąć sukces w show-biznesie?