Renata Gabryjelska

    Renata Gabryjelska

    Renata Gabryjelska - kiedyś I wicemiss Polonia, modelka i aktorka, a dzisiaj - reżyserka i montażystka. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, dlaczego zrezygnowała z aktorstwa, co się z nią działo, kiedy zrezygnowała z życia na świeczniku, dlaczego postanowiła pojechać w Himalaje.

    Po zdobyciu w 1993 roku tytułu I wicemiss Polonia Renata Gabryjelska zaczęła pracować jako modelka. Zagrała również w kilku produkcjach filmowych. Co robi teraz? Przekonacie się już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

    Ekstrawertyka ciągnie do introwertyka. Skłonnego do nałogów - do ludzi tego samego pokroju. Najwierniejszy z przyjaciół to ten z przedszkola, szkoły, a może ten ze studiów? Jak wybieramy przyjaciół i dlaczego geny pełnią w tym wyborze jedną z ważniejszych funkcji? W studiu Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: sędzia sądu okręgowego Warszawa- Praga Barbara Piwnik,reżyserka Renata Gabryjelska oraz psycholog Marta Żysko- Pałuba. Czy możliwa jest przyjaźń do przysłowiowej grobowej deski?