rajd Dakar

  rajd Dakar

  W ostatnim Rajdzie Dakar Rafał Sonik uległ wypadkowi, sportowiec poważnie złamał nogę. Przez wypadek Rafał Sonik musiał zakończyć rajd. Teraz czeka go długa rehabilitacja. Czy myśli już o powrocie na quada? Na Dakarze Sonikowi towarzyszyła jego partnerka Karolina. Czy nie tęskniła na synkiem? I jak Rafał Sonik odnajduje się w roli taty małego Gniewka? Rodzinę Soników odwiedziła Dorota Wellman.

  Mateusz Gessler zamierza wystartować w rajdzie Dakar. W którym roku? Jaki pojazd wybrał? Ma zamiar wygrać? Z Mateuszem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na Pustyni Błędowskiej Rafał Sonik przygotowuje się do kolejnego startu w Rajdzie Dakar. Spotkał się tam z nim prezenter pogody Tomasz Zubilewicz. Tomek zapytał o dzień, w którym rusza słynny rajd. Mógł również przyjrzeć się quadowi, który został przekazany przez sportowca na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

  Rajd Dakar to wyzwanie dla maszyn i jego uczestników. Jego motocyklowym triumfatorem jest Marc Coma, który w swojej karierze aż dwanaście razy startował w Dakarze. Jest jedną z trzech osób, które osiągnęły takie wyniki, nic więc dziwnego, że jest ikoną sportów motocyklowych w Hiszpanii. Po zakończeniu kariery zawodniczej został dyrektorem sportowym Rajdu Dakar. W Dzień Dobry TVN Marc powiedział o organizacji rajdu i krajach, przez które będzie przebiegać jego tegoroczna edycja. Jak ocenia polskiego motocyklistę rajdowego Jakuba Przygońskiego?

  O dzisiejszej pogodzie Bartek Jędrzejak opowiada z Pustyni Błędowskiej. Spotkał się tam z Rafałem Sonikiem. Kierowca rajdowy ćwiczy tam ostatnie szlify przed startem w Rajdzie Dakar. Kiedy wylatuje z Polski?

  W tym apartamencie na ośmiu kołach mieszkają podczas Dakaru Karolina Sołowow i Rafał Sonik. Jak wygląda ich życie podczas rajdu? Czym są roadbooki i ile czasu zajmuje ich opracowanie? Bez czego Rafał nie rusza w drogę i jak relaksuje się dzień przed wyścigiem? Czy Karolina radzi sobie w męskim gronie? Czy znosi dzielnie "dakarowy zapach"? Z parą spotkał się prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  Kompozytor, dyrygent i pasjonat motoryzacji salę koncertową zamienił na tor off-road i dołączył do profesjonalnego teamu znanego z udziału w Rajdzie Dakar. Czy Radzimir Dębski pójdzie w ślady Hołowczyca i Małysza? Zobaczcie naszą relację z trasy...

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: zwycięzca Rajdu Dakar Rafał Sonik - zobacz, jak mistrz quadów trenuje do kolejnego wyścigu oraz kolejna odsłona cyklu "Para do poprawy" - z jakimi problemami muszą zmierzyć się tym razem? A na naszej scenie bohater kontrowersyjnego reality show z utworem "Ponad horyzont". Oglądajcie nas jutro o 8.00! Program poprowadzą Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Rafał Sonik to pierwszy Polak, który wygrał Dakar. Od 22 lat jest związany z Siemachą. Ile kończyn złamał na rajdzie? Dlaczego tak ważne dla niego jest by pomagać innym? Na scenie dzień młodzież z organizacji „Siemacha” zaśpiewała specjalnie ułożoną dla Rafała piosenkę. Rafał bardzo się wzruszył.

  Spędź niedzielny poranek z Dzień Dobry TVN, a w programie: Natasza Urbańska na czacie i z premierowym utworem! Czy wzbudzi tyle emocji, co jej poprzedni teledysk? Następnie: Daria Day - Polka, przez której ręce przechodzą najpiękniejsze kobiety świata. Jak 25–letniej charakteryzatorce udało się zaistnieć w wielkim świecie mody? A na koniec: "nasz" król tegorocznego Dakaru - wielki wygrany Rafał Sonik! Zapraszamy w imieniu Magdy Mołek i Marcina Mellera!

  Bądźcie z nami w sobotą, a w programie wielkie emocje! Do naszej kawiarenki „wjedzie” mocna ekipa z Dakaru: Hołowczyc, Kazberuk i Dąbrowski! Następnie: kultowy aktor kultowych filmów - Zdzisław Maklakiewicz oczami córki Marty. W programie także: wzruszająca historia zakończona happy endem. Siostry, które odnalazły się po 40 latach! Zapraszamy w sobotę od 8:30 w imieniu Magdy Mołek i Marcina Mellera!

  Rafał Sonik to pierwszy w historii, polski kierowca, który zdobył pierwsze miejsce w Rajdzie Dakar. Startował w kategorii quadów. Dlaczego twierdzi, że Dakar to życie w pigułce? Ile do tej pory odniósł kontuzji? Ile błędów popełnił w tegorocznym rajdzie? O czym marzy? Dlaczego boi się koni? Rafał Sonik był gościem Dzień Dobry TVN.

  W środę w Dzień Dobry TVN: biznesmen, który spełnił marzenie życia - tylko u nas Rafał Sonik o historycznym sukcesie w Rajdzie Dakar. Następnie: będzie ojcem po raz czwarty - czy spełni się jego marzenie o córce? W programie także znana aktorka została projektantką, a także udowadniamy, że marzenia spełniać można w każdym wieku. Bądźcie z nami jutro, punktualnie o 8:00! Zapraszamy w imieniu Doroty i Marcina!

  Z pustynnego Dakaru do zaśnieżonej Wisły Adam Małysz cały i zdrowy wrócił do domu. W przeciwieństwie do jego samochodu, który spalił się podczas rajdu. Tegoroczny Dakar nie był dla nas łaskawy. Śmierć syna Jacka Czachora, potem zmarł Michał Hernik. Drżeliśmy o losy Marka Dąbrowskiego, który nie zgłosił się do drugiego punktu pomiarowego. W studiu Dzień Dobry TVN połączyliśmy się z Adamem Małyszem. Dlaczego jego auto stanęło w płomieniach?

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: bohaterowie Dakaru - Hołowczyc, Przygoński, Kaczmarski, Dąbrowski, Czachor. Następnie: bohaterki cyklu EWOlucja w poszukiwaniu utraconych kilogramów. Oprócz tego: nocne życie Kota - Tomasza Kota. A na koniec: Hanna Suchocka w pierwszym telewizyjnym wywiadzie po powrocie z Watykanu. Program poprowadzą oczywiście: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk. Zapraszamy od 8:30!

  Tomasz Gollob, człowiek, ktory w żużlu osiągnął wszystko i wciąż nie mówi sobie "stop". Teraz marzy o tym, by wziąć udział w rajdzie Paryż-Dakar. - Myślę, że jeszcze nie czas zakończyć przygodę z motocyklami - mówił w Dzień Dobry TVN i dodał, że żużel jest całym jego życiem i kocha to robi. O nowych wyzwaniach i zmianach w swoim życiu opowiedział Jolancie Pieńkowskiej w Dzień Dobry TVN.