przyjęcie weselne

  Coraz więcej kobiet poszukuje alternatyw dla sukienek na wesele.

  Jaki fason wybrać?

  - Nadal mamy dług w restauracji - przyznaje Aneta.

  Zawarcie związku małżeńskiego to ważne wydarzenie dla zakochanych, które wymaga zazwyczaj sporych wydatków. Para z Kalifornii pokazała jednak, że można zorganizować wyjątkowy ślub za niewielkie pieniądze. Ich uroczystością zainteresowały się światowe media.

  "Teraz na pewno nie wzięłabym pożyczki".

  Organizacja ślubu i wesela wiąże się, oczywiście, z ogromnymi emocjami i wieloma obowiązkami, ale także z dużym wydatkiem. Uroczystości za kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy złotych były do niedawna codziennością, do której większość z nas przywykła. Pandemia sprawiła, że pary młode zaczęły jednak szukać oszczędności w trakcie przygotowań. Dziś podpowiadamy, co zrobić, żeby ten wyjątkowy dzień był piękny i niezapomniany, a jednocześnie nie zrujnował domowego budżetu.

  Sukienka na poprawiny to ważna kreacja, która powinna być przemyślana i oddawać charakter przyjęcia. Przy wyborze sukni na poprawiny istotne jest to, jaką rolę na nich pełnimy. Sukienka na poprawiny dla panny młodej nadal może być utrzymana w bieli, druhna natomiast może sięgnąć po kreację współgrają z sukienką młodej. Jeśli jesteś gościem z grona znajomych lub rodziny, sięgnij po sukienkę w stylu casualowym.

  Czy spotkała się z handlem terminami ślubów? Jakie są najbardziej "topowe" miejsca na wesele? Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować termin ślubu? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN organizatorkę ślubów Ewę Wardęgę-Sawicką.