pająki

  pająki

  Sezon wakacyjny to czas odpoczynku i wyjazdów, które coraz częściej stają się przyczyną porzucania zwierząt domowych. Okazuje się, że Polacy pozbywają się nie tylko psów i kotów, nierzadko rezygnują też z opieki nad rybkami, pająkami czy gadami, które zamieszkiwały akwaria i terraria w ich domach. W ten sposób skazują zwierzęta na śmierć i zaburzają działanie ekosystemu.

  Sny niejednokrotnie potrafią zaskakiwać swoją fabułą. Czasem są zupełnie pozbawione sensu, innym razem stanowią projekcję wydarzeń, które przydarzyły się osobie śniącej w ciągu dnia, a nieraz pojawiają się w nich dziwne symbole. Co może oznaczać sen, w którym widzimy pająki?

  Czy najgroźniejsze pająki świata przyjeżdżają do Europy w bananach? Sprawdził to Marcin Sawicki, który wybrał się z wizytą do największego sklepu z pająkami w Polsce. I w ogóle ich się nie bał! :)

  Fobie to paraliżujące lęki uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Niektórzy boją się pająków, inni mdleją na widok węży albo pocą się na myśl o podróży samolotem. O swoich lękach powiedzieli w Dzień Dobry TVN: malarka Eva Halina Rich i Przemysław Kossakowski. Zobaczcie, co Przemek zaproponował Evie i, jak to zinterpretował Marcin Prokop.

  Na nasze ekrany wchodzi druga część filmu "Niesamowity Spider-man". Przy okazji paryskiej premiery dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska spotkała się z aktorką Emmą Stone. Czy boi się pająków? Co sądzi o superbohaterach? Czy Emma Stone czuje się szczęściarą? Dlaczego wszyscy pytają ją o Ryana Goslinga?